Новини міста: Міська рада виділяє землю для будівництва житла для внутрішньопереміщених осіб
Керування дозволамиКерування дозволами

Міська рада виділяє землю для будівництва житла для внутрішньопереміщених осіб

0123.JPG
Депутати міської ради під час засідання сесії 31 січня схвалили Угоду про соціальне партнерство в будівництві житла для внутрішньопереміщених осіб. У документі йдеться про проект по будівництву багатоквартирного житлового будинку по вулиці Сергія Зулінського, умови його реалізації та відповідальність усіх сторін.

Угода тристороння: Вінницька міська рада, Громадська організація «Об'єднання переселенців «Спільна справа» та обслуговуючий кооператив «Житлово-будівельний кооператив «Спільна справа». В ній йдеться про співпрацю цих сторін щодо втілення проекту з будівництва багатоквартирного житлового будинку для реалізації житлових потреб внутрішньопереміщених осіб та обов’язки кожного підписанта.

Будинок планують зводити на земельній ділянці по вулиці Сергія Зулінського. Згідно з Угодою, яку затвердили депутати, міська рада має надати необхідну земельну ділянку, видати містобудівні умови і обмеження відповідно до діючої містобудівної документації, виділити кошти на фінансування розробки проектно-кошторисної документації, сприяти в отриманні технічних умов та дозвільних документів на виконання будівельних робіт.

Обслуговуючий кооператив «Житлово-будівельний кооператив «Спільна справа» будуватиме багатоквартирний житловий будинок за власні кошти після отримання усіх необхідних дозвільних документів від міської ради. Також вживатиме заходи щодо прийняття закінченого будівництва багатоквартирного житлового будинку в експлуатацію, підключення інженерних мереж будинку. 
Термін реалізації проекту – до трьох років.