Новини міста: Міський голова привітав з новорічними святами родину, яка створила будинок сімейного типу
Керування дозволамиКерування дозволами

 Міський голова привітав з новорічними святами родину, яка створила будинок сімейного типу

1.JPG
Вінницький міський голова Сергій Моргунов у День святого Миколая відвідав родину Віталія та Ганни Крищук, яка мешкає в будинку сімейного у якому виховується шестеро дітей. Мер поцікавився, як живуть діти та подарував їм велосипеди й солодощі. 

Діти розповіли, що люблять грати у розвиваючі ігри, займаються спортом, куховарять та взагалі подобається проводити час у сім’ї.  

Міський голова Сергій Моргунов жартував, що його прислав св. Миколай передати подарунки дітворі. 

«Ви ж писали йому листи? Тому  я тут. Я знаю, що ви любити їздити на велосипедах, тож для старших дітей ми даруємо три велосипеди. Хочу вам побажати зустріти гарно Новий рік, щоб наступний рік був більш позитивним, щоб ви жили дружною і міцною родиною», - побажав міський голова Сергій Моргунов. 

Перший будинок сімейного типу у Вінниці був створений минулого року https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=5605.  Родина Віталія та Ганни Крищук мають двох власних дітей та взяли спочатку на виховання трьох дітей, а потім їхня сім’я поповнилася ще однією дитиною. Живуть вони на Старому місті, у двоповерховому будинку площею понад 250 квадратних метрів, який їм придбали в рамках державної субвенції.