Новини міста: У Вінниці створили ще одну прийомну родину
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці створили ще одну прийомну родину

1.JPG
Сьогодні, маленька вінничанка Вероніка, якій ще немає й року,  поїде додому до своїх прийомних батьків - Михайла та Вікторії. Молода пара переконана, що кожна дитина має бути щасливою та виховуватися у родині.

Привітала прийомних батьків заступниця міського голови Галина Якубович.

«Хочу подякувати вам від імені міського голови Сергія Моргунова та депутатського корпусу, що ви прийняли таке рішення і маєте намір подарувати цій дитинці життя в родині. Адже саме основне, щоб діти виховувалися в родині. Це не простий крок, але він потрібен насамперед дитині, це буде душа вашої родини. Наші служби завжди поруч з вами, і ви до них можете звертатися з будь-якого питання. Я впевнена, що у вас все буде добре. Також хочу вам повідомити, що з міського бюджету ви отримуєте одноразову грошову допомогу у розмірі 25 000 грн, аби ви купили все необхідне для дитини», - сказала Галина Якубович. 

Батько родини Михайло поділився своїми емоціями: «Сьогодні ми уже забираємо Веронічку до свого дому, нас з дружиною переповнюють емоції. Але ми впевнені, що  нам все вдасться, ми переконані, що кожна дитинка має бути здоровою і щасливою». Він додав, що підтримка важлива і співпрацювати з фахівцями міської команди приємно. 

Довідка:
У службі у справах дітей Вінницької міської ради на обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перебуває 241 дитини. Під опікою чи піклуванням виховується 164 дітей, у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу - 47 дитини.
Протягом 2019 року у Вінниці створено дві прийомні сім’ї. 30 дітей, позбавлених батьківського піклування, ще потребують влаштування до сімейних форм виховання. 
SV_00791.JPG

SV_00775.JPG