Новини міста: Цього року кращим соціальним робітником стала Любов Шевчук
Керування дозволамиКерування дозволами

Цього року кращим соціальним робітником стала Любов Шевчук


Снимок.JPGСьогодні у Територіальному центрі соціального обслуговування відбувся конкурс «Кращий соціальний робітник 2019 року». У ньому взяли участь жінки, які щодня дбають про одиноких людей та допомагають їм, – Любов Шевчук, Тетяна Яремчук, Майя Буднік та Наталія Музика. Перемогу здобула Любов Шевчук. Вона отримала грамоту, квіти та грошову винагороду.

Конкурс складався із кількох блоків, в яких кожна учасниця демонструвала свої якості кваліфікованого робітника, здібності та таланти. Соціальні робітники розповідали про себе, свою роботу, підопічних, з якими працюють. Також відповідали на запитання, в тому числі й щодо законодавства. Крім того, учасниці демонстрували й кулінарні таланти, адже їм часто доводиться готувати для підопічних. 

Директор Територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська розповіла, що у штаті центру – 107 соціальних робітників. «Соціальний робітник надає соціальні послуги одиноким громадянам, які практично не виходять з дому. Найпопулярніші з них – доставка продуктів, оформлення субсидій, супровід у лікарні і оплата комунальних платежів. Конкурс «Кращий соціальний робітник» – це чудова нагода обмінятись досвідом роботи», – каже Галина Бачинська.