Новини міста: Вінничан запрошують відвідати культурно-мистецьку резиденцію
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінничан запрошують відвідати культурно-мистецьку резиденцію


SV_02220.JPGСьогодні у арт-галереї «Інтершик» відбулось відкриття форуму «Культурно-мистецька резиденція - 2019», який проходитиме під гаслом «Від традицій - до інновацій». Заходи у рамках форуму триватимуть протягом трьох днів у Галереї XXI (вул. Арх.Артинова, 12-А). Всі бажаючі зможуть побувати на тренінгах, лекціях, воркшопах, майстер-класах, концертних програмах та інших подіях.


SV_02179.JPGДо присутніх звернувся директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук. «Всім учасникам форуму хочу передати вітання від імені міського голови Сергія Моргунова. Ми вже вкотре, наприкінці листопада, збираємось на культурно-мистецькій резиденції. Цього року вона проходить під досить цікавим гаслом – від традицій до інновацій. Тут будуть переплітатись різні сучасні і традиційні види мистецтва, звучатиме музика від сучасної до фольклорної. Сьогодні ми розпочинаємо триденний воркшоп, де ми будемо і навчатись, і ділитись досвідом, а найголовніше – будемо плекати культуру нашого міста. Тож, я всіх вас вітаю і бажаю гарного настрою, натхнення і чудових результатів від роботи на форумі, впевнений, що кожен з вас візьме з нього для себе щось цікаве, неординарне і індивідуальне і буде втілювати в реальність на благо розвитку культури нашого міста», – каже Максим Філанчук.

SV_02183.JPG«Вже традиційно, під час форуму, ми побачимо серію лекцій і заходів у сфері менеджменту культури і створення різних культурних подій. Також зможемо взяти участь у багатьох майстер-класах, воркшопах і стати свідками вже традиційної для Вінниці події – виставки фіналістів конкурсу ім. Натана Альтмана. Це виставка робіт молодих художників до 35 років з усієї України, цього року представлені митці з Києва, Львова, Одеси, Хмельницької області, Дніпра та нашої рідної Вінниці», – зазначив керівник ГО «Лабораторія актуальної творчості» Олександр Нікітюк.

SV_02205.JPGУ рамках «Культурно-мистецької резиденції 2019»  28 листопада відбудеться дискусія «Як повернеться Альтман у місто?», презентація художника-мураліста Олександра Марченка «Паблік арт Україна. Досвід Вінниця» а також художниці-муралістки Анастасії Худякової «Мурал арт Україна. Досвід Харків». 

Відкриття виставки фіналістів конкурсу сучасного візуального мистецтва ім. Натана Альтмана розпочнеться о 16:00. А о 16:30 пройде церемонія нагородження переможців. Також цього дня о 17:30 буде спільний проект переможців загальноміського конкурсу «Альтман Дженерейшн» та конкурсу сучасного візуального мистецтва ім. Натана Альтмана. А о 19.00 розпочнеться концерт гурту «VERTOLЁT».

SV_02191.JPG29 листопада у Арт-галереї «Інтершик» о 10:30 буде тренінг на тему: «Урбан дизайн. Досвід створення державних хабів». З 13:30 містян запрошують на тренінг на тему: «Професійна складова емоційного інтелекту».

30 листопада о 12:00 відбудеться презентація виставки від ГО «Лабораторія актуальної творчості»: «Land Art 2009-2019 рр». О 14:00 розпочнеться лекторій: «Витинанка, технологія та художні особливості витинанок Поділля» від Оксани Городинської (м. Могилів-Подільський), майстер-клас «Подільські витинанки». О 15:30 буде майстер-клас з кераміки від Юлії Гушул та Михайла Діденка. А о 17:00 буде концертна програма народного аматорського вокального ансамблю «З роси й води».