Новини міста: У 2020 році на площі Шкільній збудують спортивний майданчик для занять вуличною гімнастикою
Керування дозволамиКерування дозволами

У 2020 році на площі Шкільній збудують спортивний майданчик для занять вуличною гімнастикою

​Проєкт «Реконструкція спортивного поля на площі Шкільній» по будівництву спортмайданчика для занять StreetWorkOut  цього року став одним з переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». За нього проголосував 1941 вінничанин. Тож кошти на його реалізацію будуть передбачені в бюджеті територіальної громади на наступний рік.

72085459_2483017798414779_2549507142549766144_n.jpg

Враховуючи таку високу активність мешканців Старого міста, які згуртувались, проголосували і вибороли перемогу свого проекту, Вінницький міський голова Сергій Моргунов доручив розробити проєктну документацію на реконструкцію всієї території тієї частини пл. Шкільної, де наразі розташоване старе футбольне поле.

SV_06524.JPG

«Я вважаю, що треба зробити проект на цю території в комплексі, прорахувати його, і однією із черг зробити майданчик, який виграв по Бюджету громадських ініціатив. Подумати, яке покриття матимуть доріжки, можливо таке, як роблять у європейських парках. Потрібно попрацювати з депутатом В’ячеславом Зарембою, закладіть кошти на виготовлення проєктно-кошторисної документації», - сказав Сергій Моргунов, давши відповідне доручення профільним службам.

SV_06575.JPG

За наявності такого документу буде можливість розділити реалізацію проєкту на кілька етапів. Першим з яких стане будівництво спортивного майданчика для занять вуличною гімнастикою воркаут (StreetWorkOut).

SV_06586.JPG

Депутат міської ради від цього округу В’ячеслав Заремба розповів, що цей майданчик для занять вуличною гімнастикою буде найбільшим у Вінниці. Він впевнений, що тут матимуть бажання займатись багато вінничан з різних куточків міста, які захоплюються цим видом спорту. Тож цей мікрорайон із появою майданчика отримає нову активність, якої йому не вистачає сьогодні.

SV_06440.JPG

«Коли буде побудовано цей спортивний майданчик, на Старому місті з’явиться гарна локація. Так історично склалося, що на цьому місці такий великий стадіон, як є сьогодні, не потрібен. Через нього ходять люди, бо їм так зручно потрапити на свою вулицю. Тому ми запропонували побудувати спортивний майданчик для вуличної гімнастики воркаут. В конкурсі «Бюджет громадських ініціатив» він набрав майже 2000 голосів, і для приватного сектору – це дуже багато. В рамках всієї концепції розвитку цієї території ми пропонуємо також тут побудувати стандартне поле для мініфутболу, бювет для питної води, зробити благоустрій», - каже В’ячеслав Заремба.  

SV_06447.JPG