Новини міста: До Дня усиновлення вінницькі сім’ї отримали матеріальну допомогу
Керування дозволамиКерування дозволами

 До Дня усиновлення вінницькі сім’ї отримали матеріальну допомогу


SV_02040.JPG30 вересня, у День усиновлення, шість сімей, які усиновили дітей та проживають у Вінниці, зустрічались  з заступницею міського голови Галиною Якубович, поділилися своїми досягненнями та труднощами. Від міської ради кожна сім’я у цей день отримала матеріальну підтримку.
Наразі на обліку дітей, які можуть бути усиновлені, у службі у справах дітей Вінницької міської ради перебуває 51 дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування.

На офіційному сайті Вінницької міської ради на сторінці служби у справах дітей у розділі «Подорож у пошуках сім’ї» і підрозділі «В очікуванні мами й тата» розміщені світлини дітей, які потребують влаштування до сімейних форм виховання https://www.vmr.gov.ua/Executives/Lists/ChildrenAffairService/ShowContent.aspx?ID=37 . Вінничани та мешканці інших регіонів мають можливість ознайомитись з короткою інформацією про дітей, отримати додаткову інформацію про дітей від працівників служби при  безпосередньому зверненні.

Довідка
День усиновлення – свято, яке в Україні щороку відзначається 30 вересня та збігається із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. День усиновлення порівняно молоде свято. Вперше в Україні воно відзначається з 2009 року. В Указі наголошується суспільна значущість усиновлення у забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї. Мета цього свята полягає в підтримці та розвитку національного усиновлення.