Новини міста: До Вінниці на міжнародну конференцію Veloforum 2019 з’їдеться 150 учасників
Керування дозволамиКерування дозволами

До Вінниці на міжнародну конференцію  Veloforum 2019 з’їдеться 150 учасників


Veloforum_2019_Vinnytsya_2.jpgТри дні, з 4 по 6 жовтня, у Вінниці проходитиме Veloforum 2019, на якому обговорюватимуть вплив велосипедного транспорту на економіку міст.  Форум збере представників громадського сектору, органів місцевої влади та спеціалістів містопланування і транспортної інфраструктури з різних міст України. Загалом очікується 150 учасників. Організаторами Veloforum 2019 є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), Інститут розвитку міст, Вінницька міська рада та ГО "Вінниця Мобільна".  

Veloforum – це щорічна конференція. Тема цьогорічного заходу: «Велоеноміка – вплив велосипедного транспорту на економіку міст». Уже доступна онлайн програма конференції, яку можна завантажити в мобільному додатку Eventssion. 

Протягом трьох днів на учасників та учасниць конференції Veloforum 2019 чекають лекції про міську велокультуру і дослідження економічного ефекту від розвитку велотранспорту, дискусії про тренди міської мобільності та альтернативний транспорт, воркшопи на тему проектування сучасних міських вулиць, створення bike-friendly офісу та креативного активізму, екскурсії, кава з експертами, виставка плакатів та інше. 

«Veloforum 2019 збере представників громадського сектору, органів місцевої влади та спеціалістів містопланування і транспортної інфраструктури з різних міст України. Ознайомитись з умовами участі та зареєструватись на форум можна на сайті https://veloforum.org/registration/», – каже керівник розвитку велоінфраструктури у Вінниці Андрій Сорокін.

Генеральний партнер події — Glovoapp Україна. Veloforum 2019 проходить за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, Посольства Королівства Данії в Україні та Швейцарської Конфедерації. Партнером заходу є Nextbike Вінниця.