Новини міста: Працівників сфери освіти Вінниці запрошують взяти участь у інтелектуальному змаганні з гри «Що? Де? Коли?»
Керування дозволамиКерування дозволами

Працівників сфери освіти Вінниці запрошують взяти участь у інтелектуальному змаганні з гри «Що? Де? Коли?»


ЩДК_24_09_афіша_колір.jpgМіський палац мистецтв та департамент освіти Вінницької міської ради запрошують команди працівників навчальних закладів міста долучитися до інтелектуального змагання з гри «Що? Де? Коли?». Захід відбудеться з нагоди Дня працівників освіти.

Змагання відбудеться 24 вересня у Міському палаці мистецтв (вул. Стрілецька, 44), початок о 18:00. У складі однієї команди має бути не більше шести людей. Кількість команд від одного навчального закладу  – не обмежується.

Інтелектуальне змагання з гри «Що? Де? Коли?» до Дня працівників освіти – це можливість для команди викладацького складу навчального закладу в цікавий спосіб відзначити професійне свято. А також – підвищити рівень власної ерудиції, обмінятися в змагальній формі досвідом із колегами, підвищити рівень комунікації, провівши спільне  інтелектуальне дозвілля. 
Всі переможці та призери змагань будуть відзначені тематичними кубками, дипломами та цінними призами.    

ЩДК_24_09_афіша.jpgЗа додатковою інформацією та для попередньої реєстрації команд звертайтесь:
- тел.: (098) 479-72-52, (063) 668-67-68 (viber) – Штельмах Сергій Анатолійович, завідувач відділу культурно-освітньої роботи Міського палацу мистецтв;
- або за  телефонами: (0432) 65-56-12, 65-56-13 (Міський палац мистецтв).