Новини міста: Святкування Дня міста стартувало – в центрі міста зібрались тисячі вінничан та гостей міста
Керування дозволамиКерування дозволами

 Святкування Дня міста стартувало – в центрі міста зібрались тисячі вінничан та гостей міста

Сьогодні, 14 вересня, Вінниця відзначає свій 656-ий День народження. Розпочалось святкування традиційно на майдані Незалежності о 14:00.  

SV_07356.JPG


Свято відкрилось хореографічною композицією «Це моє місто». На головній площі Вінниці виступили успішні танцювальні колективи міста – 3Z, Sharm S, Soul Dance та ансамбль барабанщиць Вінницького міського палацу дітей та юнацтва – загалом близько сотні танцюристів.
Вже традиційно відзначити День міста разом з вінничанами приїжджає багато гостей. Серед них – делегації з міст Кельце та Люблін (Польща), Пеневежис (Литва), представники дипломатичних місій та міжнародних донорських організацій, з якими багато років співпрацює Вінниця, гості з різних міст України.  

IMG_2.jpg

Вітаючи вінничан і гостей міста зі святом Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив: «Сьогодні 656-й День народження нашого чудового міста. І з кожним роком цей день стає по-справжньому сімейним святом, тому що в центрі міста збриється вся наша громада, щоб привітати один одного, подарувати один одному щирі посмішки, поділитись позитивними емоціями! Наше місто – це всі ми, вінничани». 

SV_07314.JPG

Міський голова сказав, що з кожним роком наше місто стає ще кращим і охайнішим завдяки громаді. «Ми далі ремонтуємо дороги, утеплюємо дитячі садки і школи. В цьому році розпочали реконструкцію спорткомплексу з 25-метровим басейном, продовжуємо будувати школу в мікрорайоні Поділля, регіональний кардіоцентр, новий корпус лікарні швидкої медичної допомоги на Київській. До Дня міста наші комунальні служби завершили після реконструкції  вулицю Замостянську. До кінця року ми завершимо таку ж реконструкцію вулиць Лесі Українки на Кореї, Данила Нечая на Старому місті, Черняховського на Сабарові. Сьогодні я бажаю вам всім максимально позитивних емоцій і гарного святкового настрою. Зі святом, Віннице!», - додав Сергій Моргунов.

IMG_7440.JPG

Вже традиційно усі загальноміські свята разом із земляками відзначає Володимир Гройсман. 
«Для мене завжди було і залишається високою честю мати можливість звернутись до вас з словами привітань, особливо, коли мова йде про День народження нашого прекрасного міста! Кожен рік ми бачимо, як Вінниця змінюється. Але я точно знаю, що в майбутньому ці зміни будуть ще більш помітними та відчутними,- сказав Володимир Гройсман. –  Сьогодні я хотів би побажати кожному з вас миру, злагоди і благополуччя. Сказати про те, що в моєму серці Вінниця займає особливе місце. Де б я н був, в цей день я завжди тут. Щоб я не робив, я завжди думаю про те, а що я можна ще зробити для Вінниці. Все те, що ми маємо сьогодні, – це праця сотень тисяч вінничан. Я думаю що попереду є ще багато складних завдань, але водночас – і великих успіхів! Зі святом, дорогі вінничани!». 

SV_07280.JPG

Святкування Дня міста продовжується на різних локаціях центральної частини міста, вулиці Соборної та Центрального міського парку.

SV_07330.JPG

На майдані Незалежності зараз триває Всеукраїнський фестиваль військових духових оркестрів «Музика над Бугом».

SV_07337.JPG

SV_07306.JPG