Новини міста: Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом
Керування дозволамиКерування дозволами

Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом


IMG_3267.JPGСьогодні у актовій залі хірургічного корпусу Вінницької обласної клінічної лікарні ім М. Пирогова відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника. Лікарів привітали представники міської та обласної влади, вручили грамоти та грошові нагороди. 

Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій подякував працівникам медичної сфери за роботу і побажав натхнення в роботі. А також він додав: «Медична галузь нині проходить такі зміни, які відбуваються не раз у десятиліття, а в декілька десятиліть. Ми говорили дуже часто, що в галузі багато років накопичувалась велика кількість проблем, і ми почали робити лише перші кроки.  Перед нами ще є великі виклики. Але я переконаний, що ми маємо ці випробовування, щоб ми були сильнішими. І у нас все вийде, тому що ми – команда».  

IMG_3225.JPGВінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що деякі елементи реформи уже дають результати. Наприклад, після змін на первинній ланці, почав зростати авторитет сімейного лікаря. Наразі важливо для кожного працівника медичної сфери розуміти, що запорукою успіху є професіоналізм, розуміння стратегії розвитку галузі в цілому та взаємопідтримка і взаємодопомога в колективах. 

Також Сергій Моргунов зазначив, що протягом останніх років збільшилась кількість коштів, які надходять на розвиток медичної сфери. «Без сприяння Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана Вінницька область за останні три роки не отримала б стільки допомоги з держаного бюджету, скільки вона отримала. Я точно знаю, що без фінансової децентралізації місцеві бюджети не мали б змоги вкладати стільки коштів у медицину, як сьогодні. Наприклад, лікарню ШМД на три тисячі квадратних метрів ми будуємо в першу чергу за кошти міського бюджету, звичайно за підтримки державного бюджету. Потрібно розуміти, що ми єдина команда, медична галузь єдина, і все, що створюється у тій чи іншій лікарні, або амбулаторії сімейного лікаря, – це робиться для вінничан, які потребують допомоги. В цей день працівникам медичної сфери бажаю гарного настрою, щоб люди дякували вам за самовіддану роботу, щоб ваш авторитет та професіоналізм з кожним роком лише підвищувались».

За вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я міста, надання якісної медичної допомоги колектив Вінницької міської клінічної лікарні №1 нагородили Почесною грамотою Вінницької міської ради та її виконавчого комітету та реєстратор добової електрокардіограми за Холтером і монітор пацієнта на суму 50 000 грн.