Новини міста: У Вінниці визначили проекти громадських організацій, які отримають фінансування з міського бюджету
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці визначили проекти громадських організацій, які отримають фінансування з міського бюджету

111111.jpg12 проектів від громадських організацій міста отримають цього року фінансування на реалізацію. Їх було визначено під час засідання конкурсної комісії, яка розглянула та оцінила соціально-культурні проекти інститутів  громадянського суспільства (ІГС). Засідання цієї комісії відбулось 29 травня  в ХАБі  «Місто змістів».

В переліку переможців проекти соціального, освітнього та культурного напрямку  . 

Загалом цього рок для участі в конкурсі надійшло 33 проекти. Їхні автори зробили презентації своїх ідей, які по п’ятибальній шкалі оцінили 23 члени комісії виставили  оцінки по кожному проекту. 

«Щороку після проведення конкурсу,  ми удосконалюємо та спрощуємо умови участі інститутів громадянського суспільства  в конкурсі, тим самим вносимо зміни до «Програми надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію соціально-культурних проектів у м. Вінниці». Департамент правової політики та якості міської ради відповідальний за реалізацію даної Програми, за організацію та проведення самого конкурсу», - розповіла начальник інформаційно-аналітичного відділу департаменту правової політики та якості міської ради Наталія Малецька.

Конкурс з визначення соціально-культурних проектів, розроблених ІГС, для реалізації котрих надається фінансова підтримка з бюджету Вінницька міська рада проводить щороку починаючи з 2012 року. За ці роки за підтримки міської ради та її виконавчих органів у Вінниці, в рамках конкурсу реалізовано  понад 80 проектів.