Новини міста: У Вінниці визначено переможців конкурсу «Бюджет шкільних проектів»
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці визначено переможців конкурсу «Бюджет шкільних проектів»

IMG_8090.JPG28 травня 2019 року у молодіжному центрі «Квадрат» (вул. Театральна, 15) відбувся захист учнівських проектів конкурсу «Бюджет шкільних проектів». Загалом на міський етап подано 21 проект, з них 4 - малі (до 50 тис. грн) та 17 - великих (до 100 тис. грн). Усі вони здобули найбільшу кількість учнівських голосів  на шкільному етапі конкурсу.

IMG_8112.JPG

Конкурс «Бюджет шкільних проектів» у Вінниці приводиться вперше і є своєрідним інструментом залучення школярів до прийняття важливих рішень щодо розвитку своїх освітніх закладів, створення в них інфраструктури з урахуванням думки школярів, а також можливість для учнів реалізовувати свої ідеї з різних питань, що їх цікавлять.

IMG_8126.JPG

«Вже сьогодні ми бачимо, що ця ініціатива міського голови Сергія Моргунова, що полягає в проведенні конкурсу шкільних проектів, –  правильна і дуже корисна. Ми бачимо зацікавленість з боку учнів, а також те, що діти починають знаходити те, що потрібно саме шкільним громадам, вчаться грамотно і виважено відстоювати свої ідеї, щоб це приносило користь одноліткам», - сказала заступник міського голови Галина Якубович. 

IMG_8140.JPG

Відповідно до Положення про конкурс, проекти оцінювали члени Координаційної ради, до складу якої увійшли лідери учнівського врядування шкіл міста, представники структурних підрозділів Вінницької міської ради, представники громадських організацій. 

IMG_8185.JPG

Проекти оцінювались  за такими критеріями: актуальність проекту для учнів, інноваційний потенціал, реалістичність та значущість очікуваних результатів, ефективність використання ресурсів та загальне враження від проекту. 

IMG_8103.JPG

За підсумками захисту проектів складено рейтинг проектів та визначено переможців. Кошти на їх реалізацію буде виділено з бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади.

Серед чотирьох малих проектів (до 50 тисю.грн) переможцями стали ідеї школи №1 під назвою «BULLYNGOFF.BE A FRIEND» та школи №7 «Шкільна риторика: ментальні карти й учнівський відеолекторій».

IMG_8211.JPG

Серед великих проектів, яких загалом було подано 17, фінансування отримають 11. Серед них проекти:

- «Знати, щоб вижити! Знати, щоб врятувати!» (ЗНЗ №3);

- «Великий простір "Арт-зупинка" (ЗНЗ №23);

- «Академія Z» (ЗНЗ №26);

- «Арт-простір "ACTIV SCHOOL" (ЗНЗ №22);

- «Наша школа - наш дім. Облаштування роздягалень біля спортзали» (ЗНЗ №10);

- «Комфортне та користне навчання» (ЗНЗ №13);

- «Шкільна бібліотека як сучасний інформаційно-ресурсний центр» (ЗНЗ №30);

- «Актова зала - креативний арт-простір» (ЗНЗ №27);

- «Велодрайв» (ЗНЗ №8).

З усіма проектами можна ознайомитись тут