Новини міста: Учасники фестивалю «Барвінкове кружало» ділились своїми враженнями про фестиваль з міським головою Сергієм Моргуновим
Керування дозволамиКерування дозволами

Учасники фестивалю «Барвінкове кружало» ділились своїми враженнями про фестиваль з міським головою Сергієм Моргуновим


DSC_0090-Пано.JPGСьогодні, шостого травня, міський голова Сергій Моргунов зустрівся із представниками танцювальних колективів, які приїхали цього року до Вінниці на XIV дитячий фестиваль народної хореографії «Барвінкове кружало». Діти з Польщі, Молдови, Литви та Грузії а також з українських міст розповіли меру про свої враження, які вони отримали від виступів своїх ровесників, від фестивалю та від Вінниці в цілому.

«Приємно бачити вас у Вінниці. Чотирнадцятий рік поспіль ми проводимо цей фестиваль, і нам приємно, що на нього приїжджають гості з різних країн і міст. Це свято танцю і хореографії. Сподіваюся, що вам усім  сподобалося у Вінниці, а ваша дружба стала тільки сильнішою», - зазначив міський голова Сергій Моргунов. 

Діти та їхні керівники з радістю ділилися своїми враженнями про Вінницю. Усі відзначили високий рівень проведення фестивалю – учасників супроводжували куратори, а їхній графік перебування у Вінниці був розписаний по-хвилинно.

«Те, що тут відбувається під час фестивалю, вражає. Такого рівня захід рідко можна зустріти. Дитячий ансамбль «Барвінок» – це дуже талановиті діти. Я завжди говорю, що потрібно брати приклад з кращих колективів. Вони були у нас в Батумі, і всі лишилися в захваті від їхнього сольного концерту. Це обличчя вашого міста. Ми дякуємо усій команді, яка працювала над організацією фестивалю і бажаємо вам сто літ життя», – поділився своїми враженнями керівник танцювального колективу «KOLKHA» (Грузія) Іраклій Шапатава.