Новини міста: У Вінниці для медичних сестер проведуть тренінг щодо профілактики внутрішньолікарняних інфекцій
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці для медичних сестер проведуть тренінг щодо профілактики внутрішньолікарняних інфекцій

мед.jpgУ Вінниці періодично відбуваються навчання, семінари, лекції для працівників медичної сфери, щоб покращити рівень обслуговування вінничан, акцент робиться на профілактиці захворювань. Днями у місті пройде тренінг для головних та старших медичних сестер закладів охорони здоров’я міста. Його проведуть у рамках Проекту «Сан-Експерт» за підтримки європейської компанії «Baltiachemi OU» (Естонія). На тренінгу розповідатимуть про профілактику інфекційних захворювань для забезпечення належного захисту пацієнтів та персоналу.

Навчальний захід пройде в рамках співпраці департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради та Проекту «Сан-Експерт». Метою проекту є консультативна допомога медичним працівникам щодо побудови системи епідеміологічного супроводу роботи клініцистів. А також – системи дотримання необхідних правил і норм відповідно до законодавства України.
В рамках Проекту «Сан-Експерт» за підтримки європейської компанії «Baltiachemi OU» (Естонія) уже традиційно проводиться тренінг для головних та старших медичних сестер закладів охорони здоров’я на тему: «Вплив чинника та механізму передачі збудників на еволюцію епідемічного процесу внутрішньолікарняних інфекцій. Інфекційний контроль в роботі медичної сестри».

«Нашою метою є поновлення та розширення знань, умінь і навичок головних і старших медичних сестер щодо профілактики інфекційних захворювань для забезпечення належного захисту пацієнтів та персоналу лікувальних закладів, - розповідає керівник проекту «Сан-Експерт» Оксана Циганчук. – Питання належного дотримання епідрежимів та проведення епідзаходів в сьогоднішніх реаліях набуває особливого значення, адже разом з розвитком людства розвиваються і мікроорганізми, зокрема патогенні. Крім того, профілактика внутрішньолікарняних інфекцій – це захист не лише пацієнтів, але й персоналу лікувально-профілактичного закладу».

Також Оксана Циганчук зазначає, що завданням проекту є зниження ризику виникнення та розповсюдження інфекційних захворювань. «Нам дуже приємно бачити серед слухачів тренінгу персонал лікарень, які вже активно співпрацюють з проектом, - зазначає Оксана Циганчук. – Це підкреслює актуальність теми зокрема, та роботу в галузі сучасної епідеміології загалом. А бажання поглиблювати та поновлювати знання, дискутувати, піднімати часом непрості питання та шукати на них відповіді разом з вінницькими колегами викликає щирий захват та свідчить про українську медицину нового рівня».