Новини міста: Для вінничан у День закоханих проведуть акції «Одруження на один день» та «Залиш валентинку – знайди половинку»
Керування дозволамиКерування дозволами

Для вінничан у День закоханих проведуть акції «Одруження на один день» та «Залиш валентинку – знайди половинку»14 лютого.jpg14 лютого на площі Європейській відбудуться заходи  до Дня закоханих. Тут на всіх бажаючих чекають акції «Одруження на один день», «Залиш валентинку – знайди половинку». Також діятиме фотозона для закоханих.

Захід організовує відділ молодіжної політики міської ради, Вінницька молодіжна рада, КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання». Долучившись до акції «Давай одружимось», закохані пари спробують себе у ролі наречених та укладуть шлюб на один день. На згадку, вони отримають «свідоцтво» про одруження. 

Для тих, у кого немає пари, але є бажання долучитись до Дня закоханих, буде створена нова локація «Залиш валентинку– знайди половинку».  Тут хлопці та дівчата можуть залишити валентинку з інформацію про себе.
 
Захід «Давай одружимось» відбудеться 14 лютого, реєстрація розпочнеться о 15:30. Також зареєструватись можна за тел: 0932294447 (Анна). Акція «Одруження на один день» стартує о 16:00.