Новини міста: Вінницька «Служби перевезення людей на візках» отримала новий автомобіль
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінницька «Служби перевезення людей на візках»   отримала новий автомобіль


IMG_0250.jpgСьогодні, першого лютого, «Служби перевезення людей на візках» показала журналістам новий автомобіль «Ford/Spline».  Це спеціалізований автомобіль, обладнаний  для перевезення людей з інвалідністю. Є підйомник та спеціальні кріплення, які забезпечують комфортність та безпеку послуги. Автівку придбали наприкінці минулого року коштом міського бюджету. 

Сучасний автомобіль «Ford/Spline» одночасно може перевозити від 4 до 6 людей на візках. Він обладнаний підйомником німецького виробництва. Вартість автомобіль 1 млн 440 тис. грн. Як зазначають у «Службі перевезення людей на візках», такого авто їм дуже не вистачало. На разі замовлення від вінничан з інвалідністю обслуговують три автомобілі.  Щодня кожна з машин має до 25 заявок.

«В нас на все місто працює три автомобілі, і заявок надходить дуже багато. Лише за минулий рік ми здійснили понад 5700 перевезень. Ми звернулися до міського голови Сергія Моргунова, аби він нам посприяв у придбанні нового автомобіля. Це сучасний автомобіль із кріпленнями, за допомогою яких можна зафіксувати візок і людину. Ми заявки на перевезення приймаємо за два дні, одночасно автомобіль може перевозити шість людей на візках», - каже в. о. директора Міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія»  Олена Чорнобривенко.

Поцікавився функціональними можливостями нового авто для «Служби перевезення людей на візках» і міський голова Сергій Моргунов.

«У 2007 році ми придбали перший автомобіль з ініціативи Раїси Панасюк. Це потрібна програма, адже таким чином, є ширші можливості для людей, які потребують відповідних умов, в тому числі для людей з інвалідністю I і II груп, яким важко пересуватися самостійно. Автомобіль перевозить діток до дитячих садочків, шкіл, людей довозять до місця роботи. У нас навіть є люди, які спеціально переїжджають до Вінниці жити, адже тут багато створюється інклюзивних умов. Хоча нам ще й є, над чим працювати», - заначив Сергій Моргунов. 

Безкоштовно послугою з перевезення можуть скористатися  вінничани з інвалідністю I і II груп із захворюваннями опорно-рухового апарату на візках, або яким важко самостійно пересуватися.  Заявки можна оформити у «Службі перевезення людей на візках» за телефоном 57 20 07.