Новини міста: У 2018 році у Вінниці проведено будівництво, реконструкцію та ремонт 5,5 кілометрів тротуарів
Керування дозволамиКерування дозволами

У 2018 році у Вінниці проведено будівництво, реконструкцію та ремонт 5,5 кілометрів тротуарів


IMG_6417.JPGМинулого року комунальні служби виконали ремонт тротуарів на ділянках вулиць Магістратській, Київській, Соборній, Чехова та ряді інших. Під час робіт облаштовували з’їзди для людей на візках та мам з колясками. Роботи з капітального ремонту тротуарів продовжуватимуться й в цьому році.

Протягом минулого року проводились значні роботи по будівництву, реконструкції та ремонту тротуарів. Загалом було відновлено 5,5 кілометрів на ділянках 15 вулиць. 

По вулиці Магістратській ремонт тротуарів розпочався у 2017 році. Тоді було виконано роботи на ділянці від провулку Цегельного до вулиці Лесі Українки. Минулого року відновлено пішохідну частину по парній стороні до Хмельницького шосе. http://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=5002

У 2018 році продовжились ремонтні роботи й по вул. Київській. У 2017 році тут відремонтували тротуари та побудували велодоріжку від вул. С. Зулінського до об’їзної дороги. У 2018 році тротуари відновили на ділянці від вул. С. Зулінського до Гонти (по парній стороні). 

Проводився капітальний ремонт й тротуарів по вулиці Московській. А по  Тімірязєва та Ващука пішохідні доріжки зроблені в рамках капітального ремонту вулиць. Новий асфальт з’явився  на тротуарах по вулицях Верхарна, майже один кілометр по Андрія Первозванного (від вулиці 600-річчя до Космонавтів), Зєрова (в районі перехрестя з вулицею Юрія Клена), Чехова (від залізничного переїзду до муніципальних будинків). 

У минулому році тривали роботи по капітальному ремонту тротуарів по вулиці Маяковського та по 1-му провулку Київському. Відремонтовано ділянку тротуарів по вул. Гоголя у рамках облаштування пішохідного переходу неподалік школи №4.