Новини міста: Минулого року у Вінниці проведено будівництво, реконструкцію та ремонт 10 кілометрів доріг на ділянках 14 вулиць
Керування дозволамиКерування дозволами

Минулого року у Вінниці проведено будівництво, реконструкцію та ремонт 10 кілометрів доріг на ділянках 14 вулиць

У 2018 році завершені роботи з будівництва II черги дороги по вулиці Верхарна. Виконано капітальний ремонт доріг на ділянках по Гніванському шосе, вулицях Генерала Арабея, Ватутіна, Київська, Пирогова, Ващука, Чорновола тощо. В цьому році роботи по будівництву, реконструкції та ремонту доріг продовжаться.

У минулому році зроблено чимало роботи щодо будівництва, реконструкції та ремонту доріг. Серед іншого – виконано капітальний ремонт ділянки вулиці М.Ващука (від вул. В. Порика до вул. Стельмаха) http://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=5224 .Тут не лише постелили якісне дорожнє полотно, а й впорядкували тротуари. Передбачені зручні з’їзди для комфортного пересування людей з інвалідністю та батьків з дитячими візочками. 

Також відремонтовано ділянки по Гніванському шосе від вул. Пирогова до межі міста http://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=5277 . Таким чином відновлено ще один в’їзд до міста (в попередні роки зроблено реконструкцію в’їздів з боку Немирівського шосе, вулиці Київської, Ватутіна та Барського шосе). Оновлено й вулицю Генерала Арабея, де розширено виїзд на Хмельницьке шосе та облаштовано велосмугу та нове зовнішнє освітлення. 

Минулого року завершились будівництво II черги дороги по вулиці Верхарна, що на Замості http://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=5049 . Це важливий об’єкт, адже він допоміг розвантажити автомобільний трафік на вулицях Привокзальній та проспекті Коцюбинського. Нагадаємо, що перша черга вулиці Верхарна  була зроблена у 2017 році. 
Новий асфальт постелили й на ділянці по вулиці Пирогова. Капітально відремонтували ділянку вулиці Тімірязєва, що на Замості (від вул. Шмідта до вул. Верхарна). 

Виконано ремонт покриття й по вул.Київській http://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=5049 , вул.Ватутіна (від вул. Лугової до Житомирського шосе), Чорновола (від вул. Крутий узвіз до Київського мосту) тощо.