Новини міста: Більше 200 вихованців «Центру підліткових клубів за місцем проживання» VinSmart виступили на новорічному концерті
Керування дозволамиКерування дозволами

Більше 200 вихованців «Центру підліткових клубів за місцем проживання» VinSmart виступили на новорічному концерті

Снимок 6.JPGВчора у Міському палаці мистецтв відбувся підсумковий новорічний концерт КЗ «Центру підліткових клубів за місцем проживання» VinSmart. Новорічний настрій вінничанам дарували  більш ніж 200 вихованців Центру, які відвідують гуртки у 16 клубах за місцем проживання нашого міста. 

«Добігає кінця рік, коли сотні вінницьких дітей краще вивчили англійську, заговорили польською, навчилися виготовляти шедеври власноруч, отримали перемоги в танцювальних змаганнях, стали ще краще грати в футбол чи заспівали українськиї пісень. Центр підліткових клубів за місцем проживання постійно йде в ногу з часом, відкриваємо нові напрями, що є цікавими для дитини, а отриманні навички знадобляться в житті», – директор КЗ «Центру підліткових клубів за місцем проживання» VinSmart Дмитро Мира.

Організатори Новорічного концерту VinSmart: відділ у справах молоді та туризму та КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання».