Новини міста: Два дні у Вінниці працював мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях
Керування дозволамиКерування дозволами

Два дні у Вінниці працював мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях


P1030128.jpgНа виконання доручення заступника міського голови Миколи Форманюка, 20 та 21 грудня  у Вінниці (на  площі Перемоги) був розгорнутий мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Даний пункт в ці дні став осередком консультаційної, інформаційної, роз’яснювальної роботи і отримання знань з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності серед мешканців  нашого міста.

Мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях – це та форма навчання населення, яка здатна ефективно налагодити зв’язок між населенням та фахівцями сфери цивільного захисту.

У ході роботи мобільного пункту громадяни мали змогу детально дізнатись про дії населення за сигналом «Увага всім!», засоби індивідуального захисту та правила користування ними у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих  предметів, алгоритм надання домедичної допомоги людям, які цього потребують, та багато іншої корисної інформації.
P1030122.jpg
Таким чином, відвідувачі мобільного пункту не тільки отримують необхідні знання про засоби і способи захисту, а стають ще й психологічно готовими правильно реагувати на можливі загрози і небезпеки.

Представники структурних підрозділів, які відповідають за цивільний захист населення зазначають, що сьогодні перед державою стоїть вкрай важливе завдання – навчити населення правильному порядку дій у надзвичайних ситуаціях. За їхніми словами виконання цього завдання потребує значних зусиль, адже необхідно змінити стереотипи мислення у свідомості наших громадян, аби кожен зрозумів, що його власне  життя і здоров’я в першу чергу залежить від рівня його обізнаності з питань безпеки життєдіяльності та від свідомого власного  бажання опанувати ці знання. Тож, про правила безпеки життєдіяльності, порядок дій в умовах загрози та виникнення  надзвичайних ситуацій слід нагадувати пересічній людині щодня: на роботі і вдома, у школі і на вулиці, у громадському транспорті, з екранів телевізорів, на радіохвилях, на шпальтах газет та в Інтернеті.