Новини міста: У Вінниці розпочались новорічні свята з відкриття Головної ялинки міста
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці розпочались новорічні свята з відкриття Головної ялинки міста

IMG_6955.jpg19 грудня, у День святого Миколая, у Вінниці запанувала новорічна атмосфера. У центрі міста на майдані Незалежності запрацювала Новорічна резиденція, а в Центральному міському парку відбулась  церемонія відкриття Головної ялинки міста. 

Вітали вінничан та вінничанок біля новорічної красуні Вінницький міський голова Сергій Моргунов та голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій. 

«Сьогодні розпочинаються свята, які так чекають та люблять і дорослі, і діти. В Україні є давня традиція зустрічати новорічні і різдвяні свята в колі найближчих і найдорожчих людей. І мені дуже приємно, що на початку цих днів тут така ж сама тепла домашня атмосфера. І це тому, що ми, вінничани, є велика дружня сім’я, бо ми любимо наше рідне місто, вболіваємо за нього і хочемо, щоб Вінниця розвивалась, була комфортною, затишною, успішною, щоб ми нею пишались. І ми будемо робити все для того, щоб наше місто і в подальшому було таким. І тільки від нас залежить, в якому домі ми будем жити. А цей дім – Вінниця», - сказав Сергій Моргунов. 

Вітаючи вінничан, вінничанок та гостей зі святами, що наближаються, міський голова побажав радості, успіхів, позитиву та миру. І зазначив, що в любові до нашого міста і патріотизмі є наша сила. 

Привітав усіх, хто прийшов на свято до ялинки, і голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій.

«В такий святковий день голова йде обертом, тому що ми всі стаємо як велика родина. Ми в передчутті великих звершень, добра, щирості, любові, кохання. І це велике щастя - бути причетним кожному з нас до тих великих справ, які відбуваються у нас в Україні і у Вінниці. Я хочу кожному із вас побажати миру, достатку, многая літа. І нехай усіх оберігає Господь», - сказав Валерій Коровій.

Свято продовжилось виступами різних виконавців. Спеціальним гостем став молодий український репер ХАС.