Новини міста: Наступного тижня розпочне роботу Новорічна резиденція
Керування дозволамиКерування дозволами

Наступного тижня розпочне роботу Новорічна резиденція


IMG_1032.JPGТрадиційно Новорічна резиденція розпочне роботу у день святого Миколая 19 грудня. Діти зможуть розповісти про свої бажання святому Миколаю та Санта-Клаусу. А ще на відвідувачів чекатиме безліч розваг, подарунків та сюрпризів.

Саме з 19 грудня розпочинається відзначення зимових свят. Тож відкриття Новорічної резиденції відбудеться цього дня о 17:00. Заходи стартуватимуть святковою ходою на чолі зі святим Миколаєм. Чарівні персонажі йтимуть від площі Ліверпуль до Новорічної резиденції, де й відбудеться урочисте відкриття казкового містечка. 

Тут впродовж місяця діти зможуть відвідати новорічну майстерню, будиночок смаколиків, брати участь у квестах. Будуть облаштовані світлові інсталяції та фотолокації.

З понеділка по п’ятницю спочатку Святий Миколай, а потім - і Санта-Клаус та їх помічники - прийматимуть маленьких відвідувачів із 16:00 до 20:00 по буднях, а у суботу та неділю – з 14:00 до 19:00. 

Також працюватимуть святкові рейси у новорічному трамваї за маршрутом «Новорічна резиденція -Вінниця–Новорічна резиденція». У п’ятницю юних пасажирів чекатимуть о 19:00, у суботу і неділю - о 17:00 та о 18:00. 

«Уже традиційно під час відзначення новорічно-різдвяних свят у місті курсуватиме святковий трамвай. Під час подорожі Вінницею дітей розважатимуть аніматори. Також у трамвайчику працюватимуть професійні музиканти, які не лише співатимуть із відвідувачами, а й будуть вивчати різні пісні. І звісно ж, як на будь-якій нашій новорічній локації не обійдеться без подарунків», - розповіла заступник директора департаменту культури Вінницької міської ради Ольга Дернова. 
 
25 грудня о 13:00 на майдані Незалежності біля вертепу відбудеться святкова різдвяна програма «Різдвяне сяйво». 30 грудня Святий Миколай та Санта-Клаус зіграють в імбирно-шаховий турнір, і з цього дня в казковому будиночку господарюватиме вже Санта. 
Урочисте закриття Новорічної резиденції відбудеться 13 січня .