Новини міста: У Вінниці розробляють стратегію інтеркультурного розвитку міста
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці розробляють стратегію інтеркультурного розвитку міста


IMG_0205_1.jpgДнями у Вінниці відбулося засідання робочої групи, під час якої обговорювали питання розробки Інтеркультурної стратегії. Учасники визначили основне стратегічне бачення, яке зображує Вінницю як інтеркультурне місто майбутнього.

«Вінниця — різноманіття єднає» - це гасло обрали учасники групи. На їх думку, воно найповніше відображає ключовий напрямок інтеркультурного розвитку міста, підсилюючи розуміння того, що різноманітність та позитивна взаємодія між різними культурами є перевагою. І ця перевага може зробити громади сильнішими. 
IMG_0142.JPG
Свої пропозиції внесла і міжнародний експерт Програми Ради Європи «Інтеркультурні міста» Ксенія Рубікондо, яка спрямовує розробку документу в інтеркультурному напрямку, маючи багаторічний досвід роботи. 
IMG_0138.JPG
Експерт Юрій Войціцький презентував проект цілей розвитку Інтеркультурної стратегії м. Вінниці, розробленого на основі напрацювань членів робочої групи, аналізу факторів SWOT та аналітичних висновків з нього. Ним також було представлено, як потрібно оформляти картки проектів, чому важливо звертати увагу на ключові індикатори та результати від впровадження проекту в життя, а також з яких джерел фінансування можна залучати кошти на їхню реалізацію.
Під час засідання робочої групи розглядали й успішні світові методики «дизайн-мислення» для створення інновацій, які активно використовують у роботі такі  компанії, як Facebook, Google, Apple, Procter&Gamble, Samsung, IBM та IKEA.  
IMG_0199.JPG
Учасники зустрічі змогли практично ознайомитись з досвідом розробки і реалізації Інтеркультурної стратегії м. Мелітополя під час Skype-зв’язку з Андрієм Орловим, старшим науковим співробітником Центру соціологічних досліджень МДПУ ім. Б. Хмельницького.
Захід відбувся за підтримки Integrated Urban Development of Ukraine, офісу GiZ у Вінниці та програми U-LEAD. 
IMG_0182.JPG

IMG_0212.JPG

IMG_0213.JPG