Новини міста: Вінницю від снігу розчищають 72 одиниці техніки та понад 500 двірників
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінницю від снігу розчищають 72 одиниці техніки та понад 500 двірників

12.jpgВчора з вечора у місті пішов рясний сніг. Прибиральна техніка працювала всю ніч, роботи продовжуються і зараз. Дороги міста розчищає 51 спецмашина. А на прибудинкових територіях з 4:30 працює 21 прибиральна машина, а з 6:00 до розчищання снігу  долучилися 560 двірників. 

За інформацією департаменту житлового господарства, окрім 560 двірників, що залучені до прибирання прибудинкових територій, додатково працюють 60 інженерно-технічних працівників. Вони очищатимуть двори багатоповерхівок від снігу та в разі потреби посипатимуть протиожеледними сумішами тротуари та проходи до під’їздів.

Дороги міста ще з вечора почали прибирати 51 одиниця техніки. Зараз дорожні служби продовжують  розчищати та посипати протиожеледними матеріалами проїжджі частини, тротуари та зупинки громадського транспорту.
2.jpg
Громадський транспорт працює згідно з графіком. 

Працівники комунальних служб просять водіїв не залишати автомобілі вздовж проїжджих частин, щоб припаркований транспорт не заважав проводити розчистку доріг.

Нагадаємо, що поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій – прибирання мають забезпечити їх керівники та власники. Така норма передбачена в Правилах благоустрою міста, її виконання контролює Муніципальна поліція.