Новини міста: Визначено учасників Архітектурної майстерні «Створення парку «Хімік»: від концепції до об'єкту»
Керування дозволамиКерування дозволами

Визначено учасників Архітектурної майстерні «Створення парку «Хімік»: від концепції до об'єкту»


46449234_293164618204506_2064339042564046848_n.jpg14 заявок надійшло від команд архітекторів та фахівців з ландшафтної архітектури на участь в Архітектурній майстерні «Створення парку «Хімік»: від концепції до об'єкту». Серед них – п’ять вінницьких команд, п’ять команд з Києва, а також по одній заявці з таких міст як Полтава, Львів, Одеса та Павлоград.

В результаті кваліфікаційного конкурсу, було обрано такі 3 команди-учасниці:
1. ФОП Орап О. Р. (Київ), в складі:
- Олена Орап;
- Ірина Циба.

2. ФОП Чернат Є. А. (Одеса), в складі:
- Євген Чернат;
- Дар'я Боровик; 
- Ганна Чернат;
- Анастасія Варваніна.

3. ФОП Білоус О. М. (Вінниця), в складі:
- Ольга Білоус;
- Роман Вікулов; 
- Любов Колосова.

Ознайомитись з командами, які подавали заявки та рейтинговою таблицею можна за посиланням: https://drive.google.com/open?id=139NnYoB8H-4-i4gC9KzmD0TjGs7xt0EY

Нагадаємо, що 2 листопада було оголошено прийом заявок на участь в Архітектурній майстерні, яка проводиться з метою залучення архітекторів та ландшафтних дизайнерів до створення сучасного зеленого громадського простору в районі Замостя у Вінниці.

Учасники згенерують творчі ідеї з просторового планування парку, його ідентичності та унікальності, запропонують як організувати ключову локацію в парку, виходячи з потреб мешканців. 

Архітектурна майстерня «Створення парку «Хімік»: від концепції до об’єкту» є складовою Демонстраційного проекту в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», виконавцем якого є німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Проект фінансують Уряди Німеччини та Швейцарії.