Новини міста: Вінниця презентувала туристичну пропозицію на Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінниця презентувала туристичну пропозицію на Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності


4.jpgДнями у Львові відбувся Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності. На форумі міста, регіони, мали можливість представити свій туристичний потенціал. 

Представники із Вінниці також презентували  туристичний потенціал міста  під час  панелі «Міста, які Ви ще не знали», де знайомили усіх присутніх з основними причинами чому потрібно їхати у Вінницю та частувала стравами  подільської кухні. 

2.jpgУсі присутні мали можливість почути про головні туристичні принади міста та регіону. Серед учасників були львівські туроператори, з якими було домовлено про промоційний тур у Вінницю на початку нового туристичного сезону для того щоб уже у новому сезоні Вінниця потрапляла у туристичні програми турів Україною. 
1.jpg

«Я переконана, що Вінниця має усі можливості стати новим туристичним напрямком на карті України. Зараз активно працюємо над цим, зокрема у Львові. Адже Львів для нас великий ринок з яким потрібно працювати. Наша основна ціль - розповісти львів‘янам про туристичні можливості Подільського краю та запросити їх у наше місто", - зазначила радниця міського голови Галина Малець.