Новини міста: Виконавчі органи міської ради підтвердили відповідність європейським стандартам роботи
Керування дозволамиКерування дозволами

Виконавчі органи міської ради підтвердили відповідність європейським стандартам роботи


222.jpgВиконавчий комітет Вінницької міської ради успішно пройшов атестацію на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2015. Сам сертифікат Вінниця отримала у 2007 році, і тепер щороку його підтверджує.  

Влітку був проведений аудит виконавчих органів,  з метою підтвердження ефективного та результативного переходу на нову версію європейського стандарт ISO 9001:2015, запровадженої в 2006 році системи управління якістю. За результатами якого Вінницька міська рада отримала сертифікат відповідності діючої Системи управління якістю вимогам Стандарту ISO 9001:2015. Аудит проводив фахівець міжнародної сертифікуючої організації ТОВ BSI Group Polska Кшиштоф Садовскі.

Метою аудиту було дослідження Системи управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки в процесах виконавчих органів Вінницької міської ради і визначення, чи відповідають вони вимогам стандарту ISO 9001:2015. Через таку процедуру усі департаменти та відділи міської ради проходять щорічно.

В ході проведення аудитів представниками британської компанії BSI, яка пройшла оцінку на відповідність міжнародно визнаним стандартам і здійснює свою діяльність з дотриманням найвищої якості продукції та послуг, не було виявлено жодної невідповідності. Перевірялась система управління якістю щодо ефективності впровадження відповідних стандартів у роботі виконавчих органів Вінницької міської ради.

Усі сфери діяльності Вінницької міської ради були визнані такими, що відповідають вимогам стандарту ISO 9001:2015. У висновках аудитів визначено, що система управління, запроваджена у виконавчих органах, є прикладом результативного підходу до управління та виконує вимоги стандарту ISO 9001:2015. 

Для довідки
British Standards Institution (BSI) - Британський Інститут Стандартів вважається однією з найстаріших і найавторитетніших організацій, що займається стандартизацією. Історія BSI починається з 1901 року, коли з ініціативи сера Джона Волфа-Беррі (Sir John Wolfe-Barry), конструктора знаменитого Тауерського моста, був заснований перший в Британії комітет зі стандартизації. За більш ніж 100 років розвитку BSI перетворився з національного органу із стандартизації в глобальну організацію, яка є лідером з розвитку сучасних стандартів, освіти та сертифікації по всьому світу.

BSI є некомерційним товариством з королівським статутом, а тому вільним від впливу ззовні і неупередженим у своїх рішеннях. Це обумовлює виключне визнання сертифікатів BSI у всьому світі, що підтверджує економічна статистика і біржові рейтинги клієнтів цієї фірми. Компанія BSI організовує роботу 58 представництв по всьому світу і обслуговує понад 65 000 клієнтів в 150 країнах. 

Серед фірм, які працюють з BSI, – BMW, Johnson & Johnson, Microsoft, Philips, Siemens, Ford, Boeing, Rolls Royсe, Sony, Ricoh, Sharp, Pioneer, Toyota, Honda, Mercedes Benz, Mitsubishi, Samsung.