Новини міста: Заради фото вінничанка пошкодила дах раритетного авто «Ягуар XJ6», що на площі Ліверпуль (Відео)
Керування дозволамиКерування дозволами

Заради фото вінничанка пошкодила дах раритетного авто «Ягуар XJ6», що на площі Ліверпуль (Відео)


Снимок.JPG22 вересня близько 18-ї години відеокамери Ситуаційного центру зафіксували, як дівчина вилізла на дах раритетного автомобіля «Ягуар XJ6», який був нещодавно встановлений на площі Ліверпуль (Соборна,51) в якості нової фотолокації. Зробила вона це заради світлин, як результат – прогнувся дах автівки. Працівник Муніципальної поліції, який знаходиться в Ситуаційному центрі, виявив цей факт і викликав на місце події Патрульну поліцію.

Також моніторинг відеокамер показав, що на дах цього автомобіля часто вилазять діти, щоб зробити фотографії. А батьки не тільки не роблять їм зауваження, а й самі пропонують зробити фото на даху машини. Після чого на авто з’являються вм’ятини, подряпини тощо.

Культове авто «Ягуар XJ6» епохи легендарних «The Beatles» до Вінниці було привезене з Європи, його експлуатували у США. Машину встановили на площі Ліверпуль як фотолокацію, щоб бажаючі могли робити світлини біля авто, а не вилізши на неї. Власник автівки, директор Музею транспорту Олександр Вдовиченко, спільно з міською радою зробили до Дня міста подарунок вінничанам, розмістивши машину в центрі Вінниці. Але деякі люди не цінують того, що було зроблено для усіх вінничан, і пошкоджують автомобіль. Наразі він потребує косметичного ремонту.

«Це оригінальний і раритетний автомобіль. Випускати таку модель почали ще у час існування гурту «Бітлз». Взагалі, Бітли під час гастролей користувались автомобілями близько 120 різних марок, серед них був і «Ягуар». Цей автомобіль простояв близько десяти років у гаражі, ми його відремонтували і розмістили на площі Ліверпуль, очікуючи, що вінничани та гості міста будуть бережно ставитись до нашої роботи. Але дуже шкода, що люди не цінують того, що в тому числі робиться і для них», – каже Олександр Вдовиченко.

А Муніципальна поліція нагадує, що фотолокація встановлена для того, щоб люди могли селфитись і фотографуватись біля неї, а не зверху на ній, пошкоджуючи її. І просять дбайливо відноситись до того, що зроблено для усіх мешканців і гостей міста. Усі витівки на автівці і загалом на площі Ліверпуль потрапляють на камери відеоспостереження.