Новини міста: Цьогорічні першокласники, які ростуть сиротами або позбавлені батьківського піклування, зустрілись із міським головою
Керування дозволамиКерування дозволами

Цьогорічні першокласники, які ростуть сиротами або позбавлені батьківського піклування, зустрілись із міським головою

1.JPGТрадиційно напередодні початку нового навчального року міський голова Сергій Моргунов зустрівся з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими  батьківського піклування, які йдуть до першого класу.

1 вересня 2018 року вперше за парти сяде восьмеро дітей, які проживають у сім’ях опікунів. Із мером Вінниці Сергієм Моргуновим вони зустрілись у закладі «LEWIS CARROLL CLUB». Майбутні школярі отримали матеріальну допомогу, солодощі та набір першокласника. Також за кошти міського бюджету їх забезпечили шкільною та спортивною формою і вишиванками. Працівники закладу «LEWIS CARROLL CLUB» для дітей організували розваги та солодкий стіл.

«Змінити формат такої зустрічі – це була  ідея Сергія Анатолійовича Моргунова. Ми не маємо забувати, що дітям має бути в першу чергу цікаво, і вони мають отримати багато позитивних емоцій. Ми опрацьовували різні варіанти, і зупинились на форматі, який нам запропонували представники цього дитячого кафе. Суть розваг для дітей полягає у тому, що вони виконуються цікаві та веселі завдання і шукають скарб. Коли його знайдуть, ним виявиться солодкий стіл, і діти після веселощів поласують різними смаколиками. Ми вдячні спонсорам за співучасть в організації свята, ми бачимо, що діти задоволені і щасливі. А подарунки, які вони отримають від міської влади, додадуть позитивних емоцій від зустрічі», - розповіла заступник міського голови Галина Якубович.

Додатково 
На обліку служби у справах дітей перебуває 69 дітей-сиріт та 174 дитини, які позбавлені батьківського піклування. У загальноосвітніх школах, дошкільних навчальних закладах міста Вінниці навчається та виховується 143 такі дитини.