Новини міста: У Вінниці відзначили кращих працівників підприємств міста та області до Дня Незалежності України (Фото)
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці відзначили кращих працівників підприємств міста та області до Дня Незалежності України (Фото)


1.JPGСьогодні, 22 серпня, у Вінницькій міській раді привітали кращих працівників міста та області з нагоди відзначення 27-ї річниці Дня Незалежності України.  Почесні грамоти Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької облради та грамоти міської ради та її виконавчого комітету, а також грошові премії отримали понад  60 вінничан.

Вітали присутніх Вінницький міський голова Сергій Моргунов,  голова Вінницької ОДА Валерій Коровій та  голова Вінницької облради Анатолій Олійник.   

«Думаю, що День Незалежності та День Прапора – це дні єдності України. Від людей залежить те, якою ми бачимо Україну, від тих, хто кожного дня  робить свою роботу. Останні чотири роки прапор набув сакрального значення, саме з ним наші хлопці стоять на Сході і обороняють нашу незалежність. Як історик можу точно сказати, що Україна була на картах Європи багато століть тому. Сьогодні нація об’єдналася заради справжньої незалежності. Бажаю усім нам миру, аби найближчим часом закінчилася війна, щоб ми пишались тим, що ми живемо в Україні і є українцями», - сказав міський голова Сергій Моргунов. 

«27 років тому більше 80% жителів Донбасу та Криму проголосували на референдумі за Незалежну Україну. На превеликий жаль ми втратили багато дорогоцінного часу, аби зробити Україну модерновою, сучасною державою. Наразі на державному рівні робиться досить багато для розвитку України. Ми сьогодні бачимо нову армію, якої не було у 2014 році. Ми живемо в історичний час великих викликів, великих змін, прагнень і надій. Я переконаний в тому, що кожен із нас на своєму місці робить усе можливе для розвитку України. Я вітаю вас із Днем Незалежності, бажаю вам здоров’я та родинного затишку, щоб наші діти та онуки, гортаючи сторінки історії, пишалися нами», –  привітав присутніх голова ОДА Валерій Коровій.