Новини міста: У Вінниці стартував сезон ремонту доріг
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці стартував сезон ремонту доріг

дороги.jpg8 квітня у Вінниці розпочато поточний ремонт доріг. 9 бригад наразі працюють над ямковим ремонтом дорожнього полотна на основних магістралях міста. Однак найближчим часом дорожники планують провести поточний ремонт усіх міських вулиць з асфальтним покриттям.

Різкі перепади температури взимку призвели до часткового руйнування дорожнього полотна. Як тільки дозволили погодні умови – у Вінниці розпочався поточний ремонт доріг. «Зима була надзвичайно складною і через постійні перепади температури частково зійшов не тільки асфальт, місцями пошкоджено навіть тротуарну плитку, - каже міський голова Володимир Гройсман. - Порівнюючи з іншими містами - у Вінниці ситуація є достатньо прийнятною, хоча не заперечую, що роботи дуже багато. Першочергово буде проводитись ліквідація руйнувань, які відбулися внаслідок зими, після того ми приступимо до капітального ремонту дорожнього полотна».

Четвертий день поспіль як у Вінниці розпочато поточний ремонт доріг з асфальтним покриттям. Сьогодні ямковий ремонт робиться на Центральному мосту, пр. Космонавтів, Гніванському та Немирівському шосе та вул. Соборній. Окрім цього, по вул. Келецька, Київська, Пирогова та Хмельницьке шосе ремонтується дорожнє полотно згідно з гарантійними зобов’язаннями підрядників. Кілька років тому на цих вулицях було проведено капремонт, однак дорожнє полотно місцями не витримало цьогорічної зими. Ямковий ремонт цих доріг з міського бюджету не фінансується, а роботи проводяться за кошти підрядної організації, яка здійснювала капітальний ремонт. Окрім того, з вчорашнього дня розпочались роботи з нанесення дорожньої розмітки та ремонту й заміни «лежачих поліцейських». На вул. І. Богуна «лежачий поліцейський» вже замінено на новий, а на вул. Г. Успенсько, Стахурського та Квятека – відремонтували.

Загалом же розроблено графік робіт і протягом наступного місяця поточний ремонт основний вулиць, по яких рухається громадський транспорт, буде завершено. На сьогоднішній день розробляється проектна документація на вибірковий капітальний ремонт тротуарів, згідно якої і буде вирішуватися перелік та масштаби робіт в межах наявного фінансування.

Як тільки дозволять погодні умови – розпочнеться капітальний ремонт та реконструкція доріг. На це передбачено більше 29 млн. грн., 13 з яких є субвенцією з державного бюджету.  За словами директора департаменту капітального будівництва Михайла Мирончука, у поточному році планується здійснити капремонт та реконструкцію 18 вулиць. Під реконструкцію потрапляє 28,8 тис. м2 дорожнього покриття (в т. ч. тротуари), під капремонт – понад 5 кілометрів доріг.

Через 2-3 тижні розпочнеться і асфальтування дворових територій. Графік проведення робіт уже розроблено, працівники, які їх виконуватимуть, чекають потепління, щоб прогрівся ґрунт.