Новини міста: Вінницькі діти, позбавлені батьківського піклування, сьогодні робили «голубів миру» (Фото)
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінницькі діти, позбавлені батьківського піклування, сьогодні робили «голубів миру» (Фото)

6666666666666666666.jpgП’ятий рік поспіль з ініціативи Служби у справах дітей у місті продовжується робота з реалізації проекту «Ді​ти-дітям», у рамках якого проводяться конкурси-фотовиставки, вистави лялькових театрів та організація концертів, спільних «майстер-класів», «карооке» для дітей, які перебувають у інтернатних закладах та реабілітаційних центрах. 

Крім міських дитячих омбудсменів активну участь у проекті беруть учні шкіл та вищих навчальних закладів міста, вихованці навчальних закладів міста. Серед заходів з реалізації міського проекту «Діти-дітям» низка розваг до Дня прапора та Дня незалежності. 

У заході взяли участь вихованці дошкільного навчального закладу №23 та 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у сім’ях опікунів та цьогоріч ідуть до першого класу навчальних закладів міста. 

В рамках заходу діти малювали на асфальті прапор України, виготовляли голубів миру, говорили про День прапора та День Незалежності України. До спільної роботи долучились опікуни дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. ​