Новини міста: У Вінниці з’явилася площа Героїв Майдану
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці з’явилася площа Героїв Майдану

05_full.jpgСьогодні депутати міської ради на позачерговій сесії одноголосно підтримали пропозицію міського голови Володимира Гройсмана про перейменування площі Радянської у площу Героїв Майдану.

Площа, яка розташована на перехресті вулиць Театральна та Першотравнева, відтепер носитиме назву площі Героїв Майдану. Рішення було схвалено одноголосно.

«Ще зовсім недавно ми говорили, що Україна дуже спокійна  країна, але ми розумуємо, що наскільки ми спокійні, настільки і горді, - зауважив міський голова Володимир Гройсман. - Не повинно було бути втрат і смертей людей, але ми втратили кращих. Я думаю, що сьогодні той момент, коли ми маємо сказати своє слово. Тому є пропозиція перейменувати площу Радянську на площу Героїв Майдану, як символу демократії, свободи, патріотичного духу і в ім’я справжніх героїв».

Нагадаємо, сьогодні на позачерговій сесії міської ради депутати одноголосно ухвалили рішення щодо відкликання підрозділів силових структур, дислокованих на Вінниччині, з Києва, та надали оцінку плану врегулювання кризи. Робота сесії почалася з хвилини мовчання в пам'ять про загиблих на Майдані http://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=1001. ​