Керування дозволамиКерування дозволами

Постійні комісії міської ради


Г Р А Ф І К
засідань постійних комісій Вінницької міської ради
​ ​ ​
п/п

Назва
постійної комісії
Склад 
постійної комісії

День та час проведення
1
З питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи
1.Іващук Антоніна Янківна  -  голова комісії                        
2.Науменко Дмитро Олександрович -  заступник голови комісії          
3.Мира Дмитро Вікторович -  секретар комісії                           
4.Онофрійчук Володимир Володимирович   
5.Чернега Олександр Михайлович                 
6.Заремба В'ячеслав Броніславович               
7.Сергійчук Сергій Петрович       8.Сидоренко Дмитро Сергійович                   

Четвер
10.00
кім. №208

2
З питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

1. Ярова Світлана Андріївна -голова комісії                
2. Власюк Алла Володимирівна  - заступник голови комісії         
3. Панчук Наталя Володимирівна  - секретар комісії        
4. Літвінова Наталя Миколаївна
 5.Понайотова Юлія Віталіївна    
6.Третяк Олександр Олександрович     
7. Чайковський Павло Миколайович     
8. Аксельрод  Роман Борисович   

П'ятниця
15.00
кім. №208

3
З питань охорони здоров'я та соціального захисту населення
1.Мацера Віктор Вікторович - голова комісії                          
2.Куца Світлана Валентинівна - заступник голови комісії             3.Андреєв Андрій Андрійович - секретар комісії                         
4.Торкотюк Віктор Вікторович   
5.Верлан-Кульшенко Олена Олександрівна   
6.Камінський Валерій Владиславович
7. Юрчак Маргарита Ігорівна
8. Горлачов Ігор Ярославович
Понеділок
14.00
кім.№208
4
З питань  промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг
1.Павлюк Василь Петрович - голова комісії                    
2.Мельник Олександр Сергійович - заступник голови комісії         
3.Перлов Віктор Євгенійович - секретар комісії                 
4.Бабійчук Олег Миколайович     5.Ткачук Ігор Віталійович             6.Плясовиця Віталій Юрійович   
7.Майструк Олександр Олександрович  
8.Педорченко Олександр Вікторович    

Вівторок
11.00
кім. №208

5
З питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту
1.Малінін Володимир Володимирович - голова комісії 2.Поджаренко Катерина Євгенівна - заступник голови комісії                 
3.Дишкант Лілія Олексіївна - секретар комісії                           4.Піжевський Андрій Анатолійович                
5.Синявська Інна Олександрівна 6.Теренчук Олександр Вікторович                  
7.Головчук Юлія Олександрівна                      



Вівторок
15.00
кім. №208

6
З питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
1.Бабій Петро Валерійович - голова комісії                             
2.Чорновол Володимир Іванович - заступник голови комісії                  
3.Терліковський Вячеслав Васильович - секретар комісії    
4.Абушов Теймур Аловсат Огли   5.Приймак Юлія Валеріївна     6.Гаврилова Олена Анатоліївна  
7. Яременко Микола Володимирович                     



Середа
9.00
кім. №208

7
З питань законності, депутатської діяльності і етики
1.Василюк Світлана Михайлівна  - голова комісії           
2.Марцинковський Леонід Васильович - заступник голови комісії   
3.Присяжнюк Тарас Миколайович - секретар комісії        
4.Волошенюк Оксана Валеріївна
5.Матвійчук Ярослав Володимирович     
6.Грушко Сергій Сергійович         7.Борзов Сергій Сергійович 

Середа
15.00
кім. №208