Міська рада: Робота депутатів міської ради у виборчих округах
Керування дозволамиКерування дозволами

Робота депутатів міської ради у виборчих округах

IMG_0133.jpg​ На сьогоднішній день у місті Вінниці  налагоджена  тісна комунікація депутатів міської ради зі своїми  виборцями, оскільки встановлена ще міською радою  21 скликання традиція щодо проведення в місті  депутатських днів кожної 3-ої середи, де депутати  зустрічаються зі своїми виборцями безпосередньо у  виборчих округах змінена, і депутати 6 скликання  здійснюють прийоми громадян вже двічі на місяць: 1-а  та 3-я середа місяця. 

 

           У своїй роботі на округах депутати міської ради сьогодні тісно співпрацюють з квартальними комітетами, комітетами мікрорайонів, ЖЕКами, головами ОСББ, старшими по будинках та дільничними інспекторами міліції. 

 

       Депутати міської ради, до виборчих округів яких відноситься приватна забудова міста беруть активну участь у засіданнях квартальних комітетів, комітетів мікрорайонів, повуличних зборів, де, в тому числі, звітують перед своїми виборцями  про свою роботу. 

 

          Крім того, депутати міської ради беруть активну участь у реалізації проекту «Назад до школи». Так, ​ спільно з керівниками виконавчих органів міської ради на організованих зустрічах розповідають старшокласникам шкіл про роботу міської ради  та її органів, про впровадження  та реалізацію на території міста нових проектів  та про  перспективи розвитку міста в цілому. 

 

          Одночасно депутати беруть активну участь у проведенні таких шкільних  заходів, як свята першого та останнього дзвінків та «День вчителя». Влаштовують новорічні дитячі ранки для дітей із багатодітних та малозабезпечених родин. Не залишають вони поза увагою і ветеранів війни та учасників бойових дій.  

 

     Слід відмітити ініціативу деяких депутатів щодо проведення на виборчих округах  культурно-мистецьких заходів, таких як: «Свято дворів», «З днем народження Вишенько!», святкування «Водохреща», «Івана Купала»,«Дня Перемоги», тощо.