Міська рада: Кузнецов Петро Дмитрович
Керування дозволамиКерування дозволами

Кузнецов Петро Дмитрович

 

9A688065544.jpgЯ, Кузнєцов Петро Дмитрович, народився в селі Пришиб Березніговатського району Миколаївської області в сім'ї селян.

Громадянин України.

В 1956 році почав навчатись в Пришібській початковій школі, а згодом продовжив навчання у Висунській середній школі.

В 1966 році закінчив школу з золотою медаллю, здав вступні екзамени і був прийнятий на навчання в Одеський політехнічний інститут на факультет автоматики та промислової електроніки

У 1971 році Закінчив інститут і як молодий фахівець був направлений на роботу у Центральне конструкторське бюро інформаційної техніки (ЦКБІТ) в місто Вінницю.

За період роботи на підприємстві пройшов шлях від інженера до директора. У 1989 році після ряду організацій ЦКБІТ був призначений генеральним директором науково - виробничого об'єднання «Інфракон»

У 1994 році наказом міністра промислової політики України був переведений керівником Вінницького заводу радіотехнічної апаратури, а після його корпоратизації був обраний головою правління Відкритого акціонерного товариства «Маяк». В період з 2001 по 2003 рік працював начальником головного управлінні економіки -заступником голови Вінницької обласної державної адміністрації.

В даний час працюю головою наглядової ради ВАТ «Маяк».

Приймаю участь в суспільно-громадському житті. З 1994 року – голова правління Вінницького відділення Українського союзу промисловців і підприємців України, обраний головою об'єднання організацій роботодавців Вінницької області.

Неодноразово обирався депутатом обласної та міської рад, член колегії облдержадміністрації.

Нагороджений орденом «Трудового червоного прапора», «Знак пошани», "За заслуги ІІІ ступення»,заслужений працівник промисловості України, кандидат технічних наук.

На даний момент є позапартійним.

Одружений. Дружина Світлана Леонідівна, 1953 року народження, пенсіонерка, Донька Вікторія, 1975 року народження проживає і працює в США, Донька Валентина, 1978року народження, приватний підприємець.

До кримінальної відповідальності не притягувався.