Міська рада: Іващук Антоніна Янківна
Керування дозволамиКерування дозволами

Іващук Антоніна Янківна

OMB88687018.jpgІващук Антоніна Янківна народилась 26 листопада 1965 року у м.Хмільнику Вінницької області, на даний час проживаю в м. Вінниці.

У 1981 році закінчила середню школу № 4 м. Хмільника та вступила до Вінницького будівельного технікуму.

В 1985 році закінчила навчання у технікумі і по направленню працювала в м. Запоріжжя управління водопровідно-каналізаційного господарства, інженером – технологом.

У 1986 році вступила до Запорізького індустріального інституту, який закінчила в 1992 році та отримала спеціальність інженера – технолога.

З січня місяця 1993 року розпочала свою трудову діяльність в Вінницькій міській раді, управлінні міського господарства інженером 2-ї категорії. З 05.11.1997 року переведена на посаду начальника диспетчерської служби виконкому

З 28.03.2008 року диспетчерську службу реорганізовано та перейменовано в відділ оперативного реагування «Цілодобова варта» апарату міської ради та її виконкому де на даний час я працюю начальником відділу. Проходила навчання на курсах в інституті підвищення кваліфікації м. Києва.

Нагороджена грамотою Держбуду України.

В березні 2006 року обрана депутатом Вінницької міської ради 5-го скликання, являюсь секретарем постійної комісії міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства.

В 2009 році закінчила Вінницький торгівельно-економічний інститут Київського національного торгівельно-економічного університету і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» та здобула кваліфікацію магістра із адміністративного менеджменту, менеджера з адміністративної діяльності.

Одружена, разом з чоловіком Іващук Віктором Анатолійовичем виховую двох дітей. Донька 1990 року народження та син, 1998 року народження.

До кримінальної відповідальності не притягувалася, судимості немаю.

Громадянка України. Позапартійна.