(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/66d35b93-9f88-4018-9196-02e974d4106f/1/P9333037954.jpg
Шафранська Людмила Анатоліївна
Начальник служби, Служба у справах дітей

Вирішує питання сфери захисту прав, свобод і законних інтересів неповнолітніх дітей.


Особистий прийом громадян:
2-га та 4-та п'ятниця з 12-00 до 13-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 12-00 до 13-00
3-а п'ятниця з 12-00 до 13-00
0432 67-13-73
Звернення:
18 серпня 2018

Начальнику служби у справах дітей Вінницької міської ради

Шафранській Людмилі Анатоліївні

вулиця Соборна, 59, місто Вінниця, Вінницька область, 21000

 

Яворського Леоніда Броніславовича, 01.12.1959 р.н, пенсіонера, Ветерана ОВС,

мешкаю: вул. Івана Микитенка, буд.5-а, кв.78, м. Київ, 02139.

Електронна адреса: leons59@ukr.net

тел.067-288-8319

 

Шановна Людмила Анатоліївна!

Звертаюсь із проханням про допомогу моїй сестрі, Драгомерецькій Ядвізі Броніславівні, 08.03.1949р.н., яка мешкає за адресою: вул. Симона Петлюри 19, кв.16, м. Вінниця, 21050, (контактний телефон - 067-772-4102), яка потерпає від свавілля і нелюдських відносин від свого сина Драгомерецького Олега Васильовича, 08.09.1975р.н. та його співмешканки Глотової Ольги Григорівни, 04.05.1984 р.н.

Драгомерецький О.В. – є злісним неплатником аліментів (судимий за ст.164 ч.1) та не виконує рішення суду від 29.04.2016 року, щодо стягнення з нього виплат на користь утримання свого неповнолітнього сина Драгомерецького Романа, 05.07.2004р.н. (має борг майже 52000 грн., надаю фото квитанції), який також зареєстрований за зазначеною адресою, однак у 2013 році дружина розірвала шлюб із чоловіком, бо той привів собі нову дружину із двома малолітніми дітьми, та вимушена була вибратися із квартири, забравши сина Романа. Після цього батько зовсім не підтримує стосунків із своїм сином, переховується від виконавчих служб. Олег зловживає спиртними напоями, не приділяє ніякої уваги своїй мамі – моїй сестрі.

Співмешканка - Глотова (Глушко, Зеленська) Ольга Григорівна, 04.05.1984 р.н., уродженка і зареєстрована: Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, с. Олексіївка, вул. Ковпака, буд. 1, корп. Б. Зі слів Ольги, вона має особисту, подаровану їй, трьохкімнатну квартиру у м. Покров (раніше м. Орджонікідзе) Дніпропетровської області.

Її донька - Глушко Аріна, 13.02.2005р.н., ніде не зареєстрована.

Її донька - Глотова Мілена Сергіївна, 02.08.2011р.н., ніде не зареєстрована.

Вияснилося, що її малолітні діти ніколи не відвідували дошкільних і медичних закладів, а малолітня донька Аріна з 2013 року, як вони поселилися за зазначеною адресою, НЕ ВІДВІДУВАЛА ШКОЛУ!!!

Ольга неодноразово залишала своїх дітей самих, про що свідчать до 2012 року заяви рідних у міліцію за місцем її реєстрації.

Справа у тім, що моя сестра є людиною похилого віку, дуже хвора та не може пересуватися без сторонньої допомоги. Її син Олег, разом із своєю співмешканкою Ольгою, хоча і мешкають разом (до цього часу сестра мешкала у селі Обідне Немирівського району, та після занедужання, на наші вимоги, у жовтні 2017 року була перевезена із села у її власну квартиру у м. Вінниці), сприйняли цей переїзд негативно, з обуренням і зразу ж відмовилися від неї, зовсім відсторонилися, не заходять до неї у кімнату, не піклуються про неї та про її здоров'я, зовсім не приділяють їй ніякої уваги, її побуту та гігієні, відмовляють їй у харчуванні. Єдиними, хто підтримує мою сестру продуктами харчування, одягом стали її рідні племінниці, які мешкають у Вінниці, сусіди, що колись мешкали біля неї у селі і ми самі – її рідні сестра і брат (постійно пересилаються їй поштові перекази, посилки із продуктами харчування, приноситься вода, хліб, овочі та фрукти). Ядвіга за останні 10 місяців втратила свою вагу і дуже схудла, що і так підірвало її крихке здоров'я.

За нашою сестрою потрібен постійний догляд. Ми намагались найняти сторонню людину по догляду за нашою сестрою, але проживаючі у квартирі син та його співмешканка нікого не впускають і нікому не дозволяють доглядати за хворою мамою похилого віку, і самі зовсім не доглядають за нею! Від цього вона дуже потерпає і потребує постійного догляду і допомоги.

Аморальна поведінка Олега та Ольги визиває занепокоєння та побоювання у нас та у нашої сестри Ядвіги, що вони можуть позбавити її життя! Страшний безлад твориться у квартирі – постійне зловживання алкоголем, п'янки, ругань, бійки, постійні висловлювання, гучні крики Ольги нецензурними словами при дітях! Ольга, будучи у нетверезому стані, може дозволити собі ходити по квартирі перед дітьми та Ядвігою повністю без білизни, викрикуючи що у неї «критичні дні».

Про безлад, що твориться у квартирі, можуть підтвердити усі сусіди, які постійно потерпають від співмешканки. Та сусіди стороняться її, не бажають зв'язуватися з такою неадекватною людиною, від якої постійно у сторону сусідів лунають прокльони, нецензурна лайка та принизливі вислови, жести і дії… Олег і Ольга ні з ким не підтримують стосунки. До себе в квартиру вони ніколи і нікого стороннього не впускають! Хто б не приходив у квартиру – нікого не впускають, роблять вигляд що нікого немає дома! Хоча постійно перебувають у квартирі. Сплять до 12-ї години ранку, а лягають біля 3-ї години ночі.

Олег, і його співмешканка Ольга, мають дуже великі борги – неодноразово брали кредити у різних установах та не повертали їх. Тепер від цих організацій переховуються! Усі поштові перекази, попередження різних організацій (листи із судів, із виконавчої служби, із житлово-комунальної установи) ігнорують та знищують. Ольга є злісний неплатник взятих кредитів у Приватбанку ще з 2009 року…

За останній рік вони майже зовсім не платять за комунальні послуги. Єдиним платником до травня 2017 року залишалась моя сестра Ядвіга, яка проводила оплату із своєї пенсії. Тепер вона із-за хвороби не в змозі без сторонньої допомоги рухатися, а син забрав її пенсійну банківську картку та використовував її кошти на свій розсуд. Після травня 2018 року, як закінчився термін дії її банківської картки, мама відмовила йому надати нову картку, син взагалі перестав платити за комунальні послуги, борг становить більше 20000 грн. (надаю фото квитанції).

Співмешканка з сином планують вирішити питання своїх боргів шляхом продажу зазначеної квартири, довівши матір до голодної смерті і в подальшому син Олег воліє вступити у права наслідування квартири як єдиний спадкоємець. Це вони висловлюють і в розмові із сестрою (виказують що отруять її), і в розмові з невідомими по телефону… Такі ж вислови лунали від її дітей до дітей, що мешкають у цьому будинку під час спільного перебування їх на вулиці (у нас дуже багато боргів і скоро баба помре, ми зразу ж продамо квартиру, розрахуємося з боргами та поїдемо до Росії). Дитина у віці 6 років сама такого не придумає.

16.08.2018 року в бесіді із своєю сестрою Ядвігою, вияснено про те, що її син Олег вимагав підписати документи щодо надання згоди на оформлення до школи молодшої доньки його співмешканки Ольги. Сестра Ядвіга в категоричній формі відмовилась підписувати такі папери!

У зв'язку із створенням сином Олегом і його співмешканкою Ольгою нелюдських умов проживання для мами – нашої сестри Ядвіги, вони не заслуговують на подальше проживання за зазначеною адресою.

Просимо проти Глотової Ольги Григорівни порушити провадження та позбавити її материнських прав у зв'язку із невиконанням нею прав по належному догляду за дітьми (малолітня донька Аріна, 13.02.2005р.н., не відвідує школу більше 5 років!!!)

Вимагаємо примусового виселення їх із зазначеної квартири. Власниця квартири, яка без сторонньої допомоги сама не може пересуватися, просить прибути до неї у квартиру представників влади, де і напише заяву особисто.

 

Надаю фото Драгомерецького Олега, Глотової Ольги, її дітей, а також відомість щодо заборгованості по несплаті комунальних послуг за зазначеною квартирою та відомість про несплату Драгомерецьким О.В. аліментів на утримання свого сина Романа.

Фото Драгомерецького Олега Васильовича

Фото Глотової Ольги Григорівни

Фото старшої доньки Аріни, 13.02.2005р.н.

Фото молодшої доньки Мілени, 02.08.2011р.н.

 

Фото власниці квартири Ядвіги, Глотової Ольги та її дітей, зроблене у листопаді 2017р., коли Ядвігу привезли із села до власної квартири.

 

Фото відомості щодо заборгованості по несплаті комунальних послуг за зазначеною квартирою.

 

Фото відомості про несплату Драгомерецьким О.В. аліментів на утримання свого сина Романа.

Прошу прийняти міри та надати відповідь відповідно Закону.

 

З повагою

Яворський Леонід Броніславович

18.08.2018                        підпис                          Леонід Яворський

Відповідь:
18 вересня 2018
​Служба у справах дітей Вінницької міської ради повідомляє, що Ваше звернення від 18.08.2018 року розглянуте.

З метою з'ясування стану виконання батьківських обов'язків щодо Аріни, 13.02.2005 р.н., та Мілени, 02.08.2011 р.н., працівниками служби відвідане помешкання у м.Вінниця, вул.Симона Петлюри, 19/16, з громадянкою Глотовою  О.Г. проведена профілактична бесіда.

Громадянам Драгомерецькому О.В. та Глотовій О.Г. письмово роз'яснені вимоги статей 141, 150, 155, 164, 180 Сімейного кодексу України.

Навчальному закладу й центру первинної медико-санітарної допомоги рекомендовано здійснювати постійний контроль за станом проживання, здоров'я, навчання і виховання дітей у даній сім'ї.

До відділу поліції ГУНП у Вінницькій області направлений лист для проведення профілактичної роботи з громадянкою Глотовою О.Г. щодо необхідності дотримання вимог Закону України "Про загальну середню освіту" та статті 150 Сімейного кодексу України, а також з метою притягнення Глотової  О.Г. до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Для надання відповідних соціально-педагогічних, психологічних та консультативних послуг сім'я Глотової О.Г. направлена до Вінницького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Оскільки відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, вирішення інших питань, викладених у Вашій заяві, не належить до компетенції служби у справах дітей Вінницької міської ради.

Вкладення