(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/ca06f6bc-a393-4753-895b-425a3d7c0243/4/kopchuk.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 10-00 до 11-00
3-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-55 / 0432 59-50-67
Звернення:
09 серпня 2018

​Прошу направити відповідне відношення до ДПСС у Вінницькій області, ГУ ДФС у Вінницькій області, по факту відсутності куточка споживача, книги відгуків, касових чеків на продукти ковбасної групи в магазині по вул. Келецькій на к.п. тролейбуса м-тів, 3,4,5 М. Ващука. "Горілчані вироби". Який відвідали ваші працівники (Ольга Шагін) за моїм зверненням на "Цілодобову варту". 

На розгляд сарги запросити для участі, відповідь надати на ел.скриньку.

Відповідь:
30 серпня 2018
​Департаментом адміністративних послуг Вінницької міської ради, в межах компетенції розглянуто питання, що висвітлені у Вашому звернені від 09.08.2018 р. стосовно перевірки  господарюючого суб’єкту, що здійснює свою діяльність у магазині «Горілчані вироби», що розташований по вул. Келецька б/б 106 (зупинка тролейбуса) у місті Вінниця.

За результатами розгляду та проведеного аналізу нормативно – правових актів України, що регулюють дану сферу правовідносин та визначають повноваження органів місцевого самоврядування у сфері торгівлі та забезпечення публічного порядку, повідомляємо наступне.

Відповідно до п. 1 ст. 23 Господарського кодексу України, органи місцевого самоврядування здійснюють свої повноваження щодо суб'єктів господарювання виключно в межах, визначених Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законами. Також, відповідно до п. 4 ст. 23 Господарського кодексу України, незаконне втручання органів та посадових осіб місцевого самоврядування у господарську діяльність суб'єктів господарювання забороняється.

Повідомляємо, що по результатам розгляду Вашого попереднього звернення на «Цілодобову варту» міської ради, суб’єкту господарювання роз’яснено вимоги нормативно-правових актів, що регулюють сферу торгівельного обслуговування населення та захисту прав споживачів.

Крім того, з метою реалізації Ваших прав, як споживача, на адресу Держпродспоживслужби та ГУ ДФС направлена інформація щодо виявлених недоліків в роботі торгівельного об’єкту.

В результаті проведеної роботи, адміністрація магазину оформила належним чином «Куточок споживача», розмістивши його в загальнодоступному для покупців місці, та зобов’язалась посили контроль за дотриманням правил торгівлі та регламентованих норм торгівельного обслуговування населення.

Варто зазначити також, що зі слів господарюючого суб’єкта, останній припиняє свою господарську діяльність у вказаному об’єкті торгівлі з 15 вересня поточного року, в зв’язку з закінченням терміну Договору оренди комерційного приміщення.

Вкладення