(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/12ac7e4e-109c-47fa-9b39-f99f82222600/3/IMG_6203.jpg
Рекута Олександр Сергійович
Директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста, Вінницька міська рада

Вирішує питання просторового розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень, а також паспортів прив’язки тимчасових споруд. Реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, розміщення об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. Надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування ведення містобудівного кадастру, охорони культурної спадщини, рекламної діяльності.

Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а середа з 14-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 16-00 до 17-00
0432 67-23-65
Звернення:
08 серпня 2018

Доброго дня!!!

Шановний ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ, я від імені мешканців нашого будинку Чехова 10 та першого підїзду (від школи) від себе особисто прошу Вашої допомоги у вирішенні проблеми !!

Технічний поверх (підвал), проданий і 07,08,2018 почали ремонт із знесенням стін, на сьогоднішній день знесено 4 перестінки. До цього часу не дозволялось там зносити стіни, так як наш підїзд знаходиться в аварійному стані. Просимо викликати комісію і перевірити правомірності їх дій.

В телефоному режимі звертались в ЖЕК сказали що у них є всі дозволи. Люди налякані, в нашому підїзді проживає майже 100 людей із них половина неповнолітні діти. Щиро надіюсь на Вашу допомогу.

Мешканці будинку Чехова 10,  Юрчак Катерина Анатоліївна тел. 097-61-61-430

 


Відповідь:
22 серпня 2018
Ваше звернення за дорученням міського голови щодо перепланування підвального приміщення гуртожитку №10 по вул.Чехова, в межах компетенції розглянуто.

Нежитлові підвальні приміщення  гуртожитку вул. Чехова,10 перебувають у праві приватної власності.

Відповідно до ст. 319, ст. 320 цивільного Кодексу України власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд та має право використовувати своє майно для здійснення підприємницької діяльності.
При огляді конструктивних елементів розташованих у приміщеннях, про яке йдеться мова у Вашому зверненні, втручання  в несучі конструкції та їх пошкодження не виявлено. В нежитловому приміщені виконуються ремонтні роботи та демонтовані лише перегородки, які не відносяться до несучих конструкцій.

Відповідно до діючого законодавства (Наказ Міністерства регіонального розвитку,  будівництва та житлово-комунального господарства України  № 404 від  09.08.2012р.) «перепланування, пов'язані зі зміною  загальної, основної та допоміжної площі за  рахунок  демонтування та  влаштування перегородок (без порушення несучих конструкцій)» не вважається самочинним переплануванням і не потребує дозвільних документів.

В разі, якщо власником приміщення будуть виконуватись інші роботи (крім ремонтних) прошу Вас повідомити про це департамент архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради  за номером телефону: 65-10-02.

Вкладення