(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Парфілов Олег Михайлович
Начальник відділу, Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності

Вирішує питання організації заходів щодо попередження, ліквідації та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій.

​Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
28 липня 2013

Звернення:

Шановний Олеже Михайловичу! Звертаємось до Вас з проханням попередити надзвичайну ситуацію за адресою вул.Блока,4.  Через неврахований водопровід нам наносяться матеріальні збитки. В підвалі постійно цвітуть стіни, гниє будинок, стелі та меблі. Виклики та скарги водоканал ігнорує. Ми, 3 сімї боїмось, що будинок завалиться через прорив труб водоканалу.

Сподіваємось на Вашу допомогу! Пащенко, Ковальчк, Морозова -вул.Блока №4

Відповідь:
27 серпня 2013

Ваше колективне звернення від імені  мешканців житлового будинку №4 по вул. Блока розглянуто департаментом міського господарства.
Повідомляю, що  департаментом міського господарства   підготовлено лист на КП «Вінницяоблводоканал»  щодо  встановлення  та усунення причини  підтоплення будинку вул. Блока, 4.
Питання знаходиться на контролі департаменту до 01.10.2013р.

 

12.11. 2013 р.

Ваше звернення щодо підтоплення підвального приміщення житлового будинку №4 по вул. Блока розглянуто департаментом міського господарства.
 Повідомляю, що  04.11.2013р. представником департаменту енергетики, транспорту та зв’язку   спільно з  КП «Вінницяоблводоканал»,  в присутності мешканців  будинку №4 по вул. Блока   Марценківського А.В. кв.№2  та Морозової Т.М.  кв.1,  проведено обстеження підвального приміщення, квартиру розташовану над підвальним приміщенням та прибудинкову територію буд.№4 по вул. Блока.
  Підчас детального вивчення зазначеної в зверненні ситуації встановлено наступне.  В приватному житловому будинку Блока,4 проживає чотири сім’ї. Водопостачання трьох квартир здійснюється від вуличного водопроводу Д-50мм, який проходить по вул. Блока. Водопостачання квартири Ковальчук В.В.  забезпечується окремим вводом  зі сторони  вул. Писарева.   Мережа виходить з прибудинкової території буд. Блока,6,  глухою врізкою  проходить по прибудинкові території будинку Блока,4  в підвальне приміщення буд. Блока,4. На момент обстеження  витоків з зовнішнього водопроводу не виявлено. При обстеженні підвального приміщення відмічено що  підлога та  стіни сухі, як на вводі, так і по всьому підвальному приміщенні, витоки з внутрішньо будинкових мереж відсутні, на разі в зв’язку з тривалим терміном експлуатації, мережі потребують заміни.  В присутності мешканців також обстежено квартиру гр. Ковальчук В.В. Квартира на момент обстеження наполовину зруйнована, за словами мешканців - проводиться капітальний ремонт,  внутрішньо квартирні мережі демонтовано, на воді в квартиру виведено пластикову трубу  з підвального приміщення, встановлено вентиль. Підчас перевірки, вода в    трубопровід подається  під тиском.
 За результатами обстеження зроблено висновки, що  дане звернення безпідставне,  витоки  та  підтоплення  з зовнішньої мережі водопроводу, що могло б в подальшому стати причиною руйнування будинку,  відсутні.​

Вкладення