(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/12ac7e4e-109c-47fa-9b39-f99f82222600/3/IMG_6203.jpg
Рекута Олександр Сергійович
Директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста, Вінницька міська рада

Вирішує питання просторового розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень, а також паспортів прив’язки тимчасових споруд. Реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, розміщення об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. Надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування ведення містобудівного кадастру, охорони культурної спадщини, рекламної діяльності.

Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а середа з 14-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 16-00 до 17-00
0432 67-23-65
Звернення:
02 серпня 2018
                                               Шановний Олександре Сергійовичу!!!

   Розпочалася масштабна реконструкція проспекту на Замостянській. Біля будинку №14 пристроєно МАФ кав’ярні «Тарта», який займає 2/3 тротуару.
Питання 1. На підставі якого нормативного документу видано дозвіл на становлення МАФу ?
Питання 2. Реконструкція буде проводитися тільки на прогулянковій алеї вулиці чи також на тротуарах?
Питання 3.  Як передбачено в проекті реконструкції знаходження даного МАФу? 
Питання 4. Чи передбачено вело доріжки, та (якщо передбачено) де будуть розміщено на прогулянковій алеї вулиці чи на тротуарах?
Питання 4. Чи можливо позитивно вирішити вищевказані питання без відвідування особистого прийому та що для цього потрібно, враховуючи що громадського обговорення проекту реконструкції не було?

Заздалегідь вдячний за позитивне вирішення !!!
З повагою, учасник АТО Шевченко О.М.

02.08.2018
Відповідь:
31 серпня 2018
​Департаментом архітектури та містобудування опрацьовано Ваше звернення від 02.08.2018 р. щодо реконструкції вулиці Замостянської та МАФу кав’ярні «Тарта», що по вул. Замостянській, 14 в м. Вінниці,  повідомляємо наступне.

Відповідно до рішення Вінницької міської ради від  29.02.2008 р. укладено договір земельного сервітуту на частку прибудинкової території площею 0,0310га багатоквартирного будинку на  вул. 50-річчя Перемоги,14 (вул. Замостянська, 14).

Літній майданчик, що розташований по вищевказаній адресі було встановлено відповідно до погодженого головним архітектором міста робочого проекту та на підставі дозвільних документів згідно з чинним законодавством.

Інформуємо Вас, що реконструкція вул. Замостянської (від Стрілецької до проспекту Коцюбинського) відбуватиметься у два етапи. Проектно-кошторисною документацією передбачено заміну дорожнього покриття, ремонт тротуарів, влаштування велосипедної  доріжки вздовж вулиці (з парного боку), посадка нових дерев, після реалізації проекту буде забезпечено безперешкодний рух для пішоходів по тротуару.

Підстави для узгодження плану реконструкції по вул. Замостянській з громадськістю у виконавчих органах Вінницької міської ради відсутні. Згідно зі ст. 21  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». громадському обговоренню підлягають розроблені в установленому порядку проекти містобудівної документації на місцевому рівні: генеральні плани населених пунктів, плани зонування територій, детальні плани територій.

Вкладення