(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%9A%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%86%D0%AE.jpg
Кравець Ігор Юхимович
Директор  департаменту, Департамент капітального будівництва
​Вирішує питання з реконструкції  та будівництва житлових будинків, об’єктів  освіти, охорони здоров’я,  зв’язку, транспорту, комунального господарства,  культурно-побутового й іншого призначення, ефективного використання  капітальних вкладень.
Особистий прийом громадян:
Вівторок з 16-00 до 18-00
вул. Пирогова, 34а​

Пряма телефонна лінія:  
четвер з 14-00 до 15-00
0432 67-03-69

Звернення:
24 липня 2018

Я, Назаренко О.П., повідомляю Вас, як уповноважений співвласниками будинку 13 по вулиці М. Ващука, про корупційні дії з боку  керівництва ЖКП №12, щодо незаконного заселення колясочних у нашому будинку, які на протязі 10-15 років були під'єднанні до внутрішньобудинкової водо- та електромережі. Згідно проектної документації нашого будинку та ст. 19, 328 "ЦК" України, ст. 10 Закону України "Про приватизацію житлового фонду", ст. 1, 5, 47 Закону №2866 — ІІІ ці помешкання на рівній основі належать співвласникам будинку. На даний час у будинку 65 дітей і 25 дорослих, 3 інваліда, що мають потребу зберігати дитячі візочки, інвалідні коляски. У нашому будинку встановлені загальнобудинкові електро-, водо- та теплолчильники. Люди, що проживають колясочних споживали електроенергію, гарячу та холодну воду, а сплачували мешканці ЖКП №12 ні на письмові заяви ні в усній формі пояснень цих фактів не надає, аргументуючи, що співвласники "не мають право отримати цю інформацію". (Акт — претензія №Н-152 від 29.05.2018р. зареєстрований)

Повідомляю Вас, що 19.07.2018 року у присутності наряду поліції та співвласників будинку було проведено виселення особи, що не законно проживала у колясочній ІV під'їзду, вилучені ключі від цієї колясочної.  Єдине, що зробив ЖКП №12 на наше прохання опечатав це помешкання (майстер Махтодієнко Л.А.) та відключив колясочну від електропостачання. У зв'язку з вищенаведеним прошу Вас розібратися із питанням:

  • Повернення коштів за витрачену тепло-, електроенергію та послуги водопостачання, які сплачували співвласники будинкув середньому 10-15 років.
  • Надати чіткі роз'яснення керівництву ЖКП №12 щодо звільнення колясочної у ІІ під'їзді; і надання цих 2-ох допоміжних приміщень у користування співвласників, що цього потребують (інваліди, мами дітей, велосипедисти).
  • Створити комісію з участю представників прокуратури, енергозбуту,  тепло- водопостачання, винести це питання на сесію міської ради для з'ясування усіх проблемних моментів по цій ситуації. 

    (Копії цього звернення надсилаються Гройсману В.Б. , прокуратуру та профільні міністерства)   

    Уповноважений представляти права співвласників багатоквартирного будинку №13 по вул..М Ващука, м.Вінниці.

    Назаренко О.П.


Відповідь:
14 серпня 2018

Розглянувши, за дорученням міського голови, порушене Вами на сайті Вінницької міської ради питання щодо звільнення нежитлових приміщень («колясочних») для користування мешканцями будинку департамент житлового господарства повідомляє.

Виконавчий комітет міської ради та департамент житлового господарства з порозумінням ставиться до Вашого прохання, але відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачений Конституцією та законами України.

 Допоміжні приміщення в багатоповерхових житлових будинках  «колясочні» передбачені для  побутових потреб мешканців та для  обслуговування   будинку (побутові приміщення для двірників, слюсарів-сантехніків, ліфтерів).

Нежитлове приміщення «колясочна» в 4 під’їзді будинку №13 по вулиці Ващука (Квятека) було надано гр. Головащенко О.А. (за наявною інформацією) ще МКП «ЖЕК-19».

 Зазначене приміщення не визнано  службовим МКП «ЖЕК-12» і його мешканці не перебувають в трудових відносинах з будь-яким комунальним підприємством.
Враховуючи той факт, що силами мешканців воно звільнено, мешканці мають юридичні підстави для користування ним.
Стосовно нежитлового приміщення в під’їзді № 2, будинку по  вул. Ващука, 13 повідомляємо наступне.
В 2001 році нежитлове приміщення (ліфтерська) в 2 під’їзді зазначеного будинку підприємством  СРБУ «Вінницяліфт» було надано для проживання гр. Долінській В.О., яка на той час  працювала  електромеханіком по  ліфтах  на Вінницькій дільниці №1.

Дане приміщення введено до експлуатації як  службова житлова квартира за згодою мешканців другого під’їзду (підписи мешканців 34 з 36 квартир).

Квартирі присвоєно номер 145 та на підставі рішення виконкому міської ради видано ордер гр. Долінській  Валентині Олексіївні.

Гр. Долінська В.О. працювала в СРБУ «Вінницяліфт» електромеханіком по  ліфтах, а на даний час працює в МКП «ЖЕК-12» прибиральником та обидва рази відноситься до категорії працівників, яким надаються  службові житлові приміщення (п. 1., 2. Постанови від 4 лютого 1988 р. № 37 зі змінами).

В системі житлово-комунального господарства гр. Долінська В.О. працює понад 17 років та проживає на законних підставах в будинку по вулиці Ващука,13.
Враховуючи викладене вище відсутні підстави для позбавлення права на проживання в квартирі №145 в будинку по вул. М.Ващука,13 гр.Долінську

Вкладення