(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/12ac7e4e-109c-47fa-9b39-f99f82222600/3/IMG_6203.jpg
Рекута Олександр Сергійович
Директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста, Вінницька міська рада

Вирішує питання просторового розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень, а також паспортів прив’язки тимчасових споруд. Реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, розміщення об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. Надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування ведення містобудівного кадастру, охорони культурної спадщини, рекламної діяльності.

Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а середа з 14-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 16-00 до 17-00
0432 67-23-65
Звернення:
11 липня 2018

​Доброго дня, Олександр Сергійович

До вас звертаються мешканці будинку 184, по вул Князів Користувачів. Проблема наступна: ми хочемо створити ОСББ і при перегляді технічних документів  виявили, що два капітальні кирпічні гаражі  які розташовані між 184 та 186 будинками належать по документах до будинку 184. Прошу надати інформацію чи належать ці два кирпічні капітальні гаражі до власності всіх співласників квартир даного будинку чи є конкретні фізичні власники даних гаражів. А також кому належить земля під гаражами на сьогоднішній день. А також при створенні ОСББ ці гаражі можуть здаватися в аренду як власність співвласників багатоквартирного будинку та отриманні кошти використовувати для потреб будинку.

Архітектурно-будівельний сервіс та державна архітекткїурно-будівельна інспекція відповіли що вони не володіють жодною інформацією щодо даного обєкту та рекомндували звернутися з відповідним запитом до вас

З повагою, мешканці будинку 


Відповідь:
07 серпня 2018

Відповідь на Ваше звернення знаходиться в прикріпленому файлі.

Вкладення