(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/12ac7e4e-109c-47fa-9b39-f99f82222600/3/IMG_6203.jpg
Рекута Олександр Сергійович
Директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста, Вінницька міська рада

Вирішує питання просторового розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень, а також паспортів прив’язки тимчасових споруд. Реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, розміщення об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. Надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування ведення містобудівного кадастру, охорони культурної спадщини, рекламної діяльності.

Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а середа з 14-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 16-00 до 17-00
0432 67-23-65
Звернення:
30 червня 2018

Здравствуйте Олександр Сергеевич! Прошу прошения если вопрос не в вашей компетенции.В таком случае прошу подсказать к кому обратиться.
29.06.18 Я, муж и наш 3х летний сын были в "веревочном парке"  на вишенском озере . Выбрали самый простой и короткий (со слов администра) маршрут с 2,5 лет разрешен для прохождения. Не дойдя до конца маршрута, ребенок находясь в шлеме разбил голову (рассечение на лбу).На вопрос как можно в шлеме повредить голову до такой степени ,инструктор полностью переложил всю ответственность за случившееся на нас .Мол ребенок шлем рукой сдвинул.Но есть видео на котором ребенок в шлеме во время прохождения этого пути. Не был проведен соответствующий инструктаж, никто из нас не было предупрежден о каких-либо опасностях на этом аттракционе. Никто из персонала даже не извинился за то что случилось на их территории. С чувством вины мы ушли из этого парка...Но когда шоковое состояние прошло , я понимаю что наша вина  только в том , что выбрали этот аттракцион. Скажите, соответствует ли деятельность данного веревочного парка действующим нормам безопасности, и  как контролируется соблюдение этих норм. Проверялся ли этот аттракцион и имеет ли необходимые разрешения на работу? Сейчас я понимаю, что этот аттракцион несёт опасность для здоровья людей, и немаловажную роль в этом играет  халатность его персонала. Завтра может пострадать ещё один ребенок, а персонал снимет с себя ответственность за произошедшее. Прошуразобраться в ситуации. И предотвратить подобное в дальнейшем. 

С уважением Евгения Геннадиевна Гаврилюк

Відповідь:
26 липня 2018
Департаментом архітектури та містобудування Вінницької міської ради розглянуто Ваше звернення від 30.06.2018р. щодо технічного стану атракціону «Мотузковий парку», що розташований на території   парку  «Дружби народів» по вул. Андрія Первозванного, 1, повідомляємо наступне.
Дане  питання  не  відноситься  до  повноважень  департаменту. Відповідно  до  п. 19 переліку об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 289, що Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 листопада 2017 р. за N 1437/31305 вихідні дані на будівництво атракціону «Мотузковий парк» департаментом не надавались.
За інформацією адміністрації парку «Дружби народів», орендарем земельної ділянки, на якій розташований зазначений атракціон, є ТОВ «АКТИВНА КРАЇНА К», зареєстроване за наступною адресою:  03151, м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Очаківська/провулок Очаківський, буд. 5/6, кабінет 1 (директор - Палажченко Клим Олександрович) яке обслуговує даний атракціон і несе відповідальність за порушення вимог безпеки на майданчику.
Враховуючи вищевикладене, рекомендуємо Вам звернутися з питання дотримання норм безпеки на площадці атракціону до ТОВ «АКТИВНА КРАЇНА К» за вищевказаною адресою.

Вкладення