(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/ca06f6bc-a393-4753-895b-425a3d7c0243/4/kopchuk.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 10-00 до 11-00
3-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-55 / 0432 59-50-67
Звернення:
30 червня 2018

Звертаюсь до міської ради із скаргою на безконтрольну та наглу діяльність ресторану Доктор Гурвін, що розташований за адресою: м. Вінниця, пр. Космонавтів 2а, яка полягаю в тому, що він не дотримується постійно свого режиму роботи.

Ось 29.06.2018 року музичний супровід подій був рівно до 23:30, де ми змушені були слухати гучні баси та пісні, що доносились із ресторану. Крім того, що голосно працює кондиційно-витяжна система, що заснути в літню пору із відчиненими вікнами просто неможливо, бо вона працює, немов заведений трактор реве у дворі.

30.06.2018 року на час 00:11 (тобто, вже фактично ніч) ресторан і далі продовжує працювати із включеною кухонно-витяжною системою на всю потужність. З ресторану доносяться пяні крики задоволених гостей, які виходять з ресторану,  а жителі навколишніх будинів повинні бути "щасливими", чуючи пю пяну катафонію :(

І це вже стабільно ресторан порушує спокій громадян, бо ж він ЗАРОБЛЯЄ гроші. Поліцію викликємо стабільно по 5-6 разів на місяць, в цілодобову варту пишемо теж 5-6 разів на місяць. але нічого не допомагає

Допоки будуть творитись порушення наших прав?

Коли врешті-решт влада буде виконувати свої функції?

Просимо вплинути на ресторан, бо будемо писати кожен раз, коли будуть порушуватися наші права. Дайте нашим дітям засинати не під матюки та пяні крики відвідучів ресторану. Ми тут живемо, і нам нікуди не дітись.

Відповідь:
30 липня 2018

На ваше звернення щодо роботи закладу ресторанного господарства «Доктор Гурвін» інформуємо про наступне.

Згідно затвердженого режиму роботи заклад працює до 24-00 год. Але зі слів   адміністрації ресторану у більшості  заклад зачиняється о 23-00 год. Працівники департаменту адміністративних послуг переглянули запис відеоспостереження від 29.06.2018 р. з якого видно, що музичний супровід  відбувався у середині приміщення і закінчився о 23-10 год.. В цілому у закладі грає фонова музика, яке не може спричиняти незручності мешканцям прилеглих будинків.  Власника та адміністрацію закладу попереджено про необхідність обов'язкового  дотримання тиші після 22-00 год..

У зв'язку з реконструкцією Площі та  проспекту Космонавтів, які стали прикрасою міста,  у даному районі з'явилось багато нових закладів та збільшився потік людей. За інформацією працівників поліції, виїжджаючи на виклики  фіксуються порушення тиші пов'язані  з проведенням інших заходів на площі, але пояснення дає адміністрація ресторану, яка не має ніякого відношення до цих порушень.  

Стосовно питання  роботи кондиціювання та витяжки, адміністрацією закладу направлена заявка на адресу  Держпродспоживслужби щодо проведення замірів шумового навантаження. На даний час впроваджуються заходи щодо зменшення роботи витяжки та кондиціювання. Керівництво ресторану  зобов'язалось посилити контроль за дотриманням тиші під час закриття закладу після 23-00 год. , провести додаткові зустрічі з мешканцями  прилеглих будинків та врахувати їх побажання.

 

Вкладення