(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/ca06f6bc-a393-4753-895b-425a3d7c0243/4/kopchuk.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 10-00 до 11-00
3-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-55 / 0432 59-50-67
Звернення:
15 червня 2018

​Ще додаю до попереднього звернення.

З витяжкою питання так i не вирiшено, вона працюэ i неможливо  просто вiдчинити вiкно ,коли лiто, спека...

Ну чому це порушеннч не можна усунути законно, коли всi визнають його, чому така бездiяльнiсть?!!!

У вiдповiдях лише вiдмовки та вiдписки.

Така дрiбниця, а усунути нiхто не думаэ.

Хто може тодi здiснити процедуру притягненнч до вiдпoвiдальностi за явне порушення?!!!

Будь ласка, допоможiть.

Відповідь:
13 липня 2018

Ваші  звернення щодо незадовільних умов проживання в  житловій квартирі, пов'язаних з виникненням  викидів із системи механічної вентиляції розміщеної на фасаді прибудови та порушенням режиму роботи закладом «Бочка», що розташований за адресою: вул. М. Шимка, 22/51, розглянуто департаментом адміністративних послуг, в зв'язку з чим інформуємо про наступне.

За інформацією організації ПП «Бокуд», яка обслуговує даний будинок, під час обстеження приміщення закладу було встановлено, що в приміщенні закладу «Бочка» порушена димо-вентиляційна система. На вимогу адміністрації ПП «Бокуд», власниками закладу «Бочка» не надано проектно-технічну документація на предмет експлуатації приміщення під кафе та законності переобладнання димо-вентиляційних каналів.

Враховуючи викладене вище, департаментом житлового господарства надіслано лист до КП «Муніципальна поліція» для вжиття заходів відповідно до
п. 5.3 та 5.4. Рішення виконавчого комітету № 455 від 03.03.2016р., «Про затвердження порядку теплової ізоляції (опорядження) та впорядкування розміщення технічних елементів (пристроїв) на фасадах багатоквартирних житлових будинків та гуртожитків в м.Вінниця», а саме проведення перевірки щодо недотримання правил користування і експлуатації житлового фонду.

Одночасно повідомляємо, що з суб'єктом господарювання повторно проведена роз'яснювально-профілактична робота щодо необхідності дотримання встановленого режиму роботи та недопущення порушення чинного законодавства з питань дотримання тиші та громадського порядку відвідувачами, як в самому закладі, так і на прилеглій до нього території. В результаті чого, керівництво вищезазначеного закладу зобов'язалось дотримуватись режиму роботи та в подальшому контролювати дане питання з метою недопущення скарг від населення.

Вкладення