(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Балицька Валентина Євгеніївна
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

​Особистий прийом громадян:

1-й та 3-й вівторок з 15-00 до 18-00

2-й та 4-й вівторок з 10-00 до 13-00​

кімната особистого прийому №1

Звернення:
04 вересня 2012

Доброго дня! Шановна Валентино Євгенієвно! Звертаюся до Вас анонімно як студент одного із ВНЗ Вінниці. Вчора ввечері до мене звернулася співробітниця мого навчального закладу та сказала, що я повинен БЕЗОПЛАТНО "волонтерити" на День міста у спеціальному костюмі. Суть "волонтерства" полягає у тому, що студенти ВНЗ Вінниці повинні будуть протягом дня ходити по Вінниці у костюмах, тобто фактично виконувати функції промоутерів, не отримуючи заробітної плати. Відповідальний за організацію дехто Денис Петренко із клубу "Універ". Аргументація про те, що я є сільським жителем та повинен бути вдома 8 вересня до уваги взята не була. Також було проігнороване моє право не брати участь у заходах, що не стосуються навчального процесу та не передбачені вимогами законодавства про вищу освіту або ж суперечать моїм особистим переконанням. Мене добровільно-примусово затвердили як учасника "клоунади". При цьому, такий безлад коїться щонайменше у 3 вишах Вінниці. В кожному з них аргументують, що виконують Ваше прохання та зобовязані надати студентів. Чи був від вас лист на вузи з проханням забезпечити участь студентів для участі в даному заході чи це є приватною ініціативою ВНЗ та клубу "Універ"? Як мені відстояти своє право не брати участь у заході, що заважає мені навчатися, оскільки забирає вільний час та суперечить моїм переконанням, а також фактично є примусовою працею? Прошу надіслати відповідь на вказаний "мейл". У разі неотримання відповіді буду змушений звертатися в інші інстанції для захисту своїх прав.

Відповідь:
05 вересня 2012

Шановний пане студенте!
Місто проводить велику кількість культурних  та творчих програм. 8-9 вересня цього року Вінниця святкуватиме День міста. Оргкомітет свята запрошує талановиту молодь до участі у організації творчих заходів. Велику увагу ми приділяємо залученню творчих спілок, громадських організацій, шкільних та студентських колективів. Адже це свято всіх вінничан і вони із задоволенням виступають не лише у ролі глядачів, а й активними учасниками інтерактивних програм.
Участь у заходах молоді люди беруть виключно за бажанням. Виконком інформує установи та заклади про те, що буде відбуватись і запрошує до участі. Порядок участі студентських колективів визначається виключно адміністраціями навчальних закладів, органами студентського самоврядування та творчими студентськими об’єднаннями.
Якщо у Вас особисто немає бажання, то Ви і не зможете взяти участь у організації заходів, тому що за нашими традиціями, якщо навіть навчальний заклад рекомендував студенту взяти участь у тому чи іншому заході, то наші організатори обов’язково на першій зустрічі запитають про власне ваше бажання. Якщо відповідь негативна, то організатори попросять вас бути вільними і не допустять до участі.
Разом з тим інформуємо, що відповідно до даних «Вікіпедія», промоутер – це особа або група осіб, що займається цілеспрямованою рекламою товару з метою просування його на ринок. До них також відносяться наймані рекламні агенти, що беруть участь в BTL-акціях. Нижче наведено список завдань, які виконують промоутери: роздача листівок, рекламних матеріалів, дегустація продукції, видача подарунків за покупку, консультування ЦА про конкретний продукт. Працюють промоутери частіше всього за промостійкою.
Отже, виходячи з вищенаведеного, залучення до організації участі у Дні міста не має нічого спільного з роботою  промоутерів.

Вкладення