(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
15 липня 2013


​Доброго дня. Я старша по будинку, який знаходиться по вулиці Грибоєдова 10, річ в тім, що наш будинок побудований біля самого обриву, який за 24 роки скоротив свою відстань до будинку приблизно на 1/3 частину! За останній час не дуже спиятливих погодніх умов, обрив змивається дощами та ставить під загрозу життя наших мешканців. За останні місяці після дуже сильних дощів наш будинок просто трусить, це не одноразово заявляли мешканці вищіх поверхів! Просимо Вас допомогти нам у вирішенні цієї проблеми! Дякую.  

Відповідь:
02 серпня 2013

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо зсуву грунту біля будинку №10 по вул. Грибоєдова за дорученням міського голови опрацьовано спільно з департаментом комунального господарства та благоустрою а також відділом з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності Вінницької міської ради.
В ході опрацювання з’ясовано, що внаслідок зміни рельєфу прибудинкової території будинку №10 по вул. Грибоєдова власниками гаражів,  порушені умови пропуску атмосферних опадів. Таким чином, існуючий рельєф прибудинкової території створює умови для стоку атмосферних опадів до обриву, який поглиблено розмивами  та перетворено мешканцями у несанкціоноване звалище побутових відходів.
Для організації задовільного поверхневого водовідведення необхідно розробити проект зміни вертикального планування прибудинкової території з урахуванням розподілу відведення опадів від різних її точок.
Розробка вищевказаного проекту потребує відповідного фінансування.
В зв’язку з обмеженістю міського бюджету, профінансувати необхідні проектні роботи, в поточному році, не видається можливим.
Порушене Вами питання можливо буде розглянути при формуванні видатків міського бюджету в наступних роках.  ​

Вкладення